Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

no i nie wiem co z tym plaskim dachem.....

i tak juz być musi, więc trzeba go zrobić tak, aby później nie żałować

aby zwalczyć śnieg, może trzebaby połozyć na tym dachu matę grzejna (taką jak na podjazdach)

śnieg dzieki temu będzie się powoli topił i spływał do rynien...

i ważne są porządnie zrobione spady do rynien, żeby się woda nie zbierała

wiem, wiem, łatwio sobie o tym pogadać, ale juz niedługo trzeba bedzie to zrobić (dobrze zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no i nie wiem co z tym plaskim dachem.....

i tak juz być musi, więc trzeba go zrobić tak, aby później nie żałować

aby zwalczyć śnieg, może trzebaby połozyć na tym dachu matę grzejna (taką jak na podjazdach)

śnieg dzieki temu będzie się powoli topił i spływał do rynien...

i ważne są porządnie zrobione spady do rynien, żeby się woda nie zbierała

wiem, wiem, łatwio sobie o tym pogadać, ale juz niedługo trzeba bedzie to zrobić (dobrze zrobić)

dziewczyny płaskodachowe - musicie zrobić porządna izolację na takim dachu (papa taka na tarasy) i co najważniejsze spadek!

Moi rodzice maja taras - beznadziejnie zaizolowany - nibytam folia w plynie z lat gierka ale to za malo.....i ciagle sa jakies problemy ostattnio woda lała się spod jednego kafla ktory "odbił" trzeb było cały taras opukać żeby znaleźć winowajcę...także pamiętajcie o jak największym (na tyle ile to możłiwe) spadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie jeszcze od urodzin nie uwolniłam :oops:

 

a to co się znaczy?

no powinnam obchodzić imieniny, a nie urodziny :lol:

tak przynajmniej jest w mojej rodzinie, że dorosli obchodzą imieniny a dzieci urodziny

 

Kiedy miałaś (masz) te urodziny?

Bo może gdzieś pisze, ale sama wiesz, że na tylu stronach to wszystkich informacji się nie wyłapie :wink:

jestem Koziorożec, ale gdzies na forum jest lista/kalendarz urodzin i ja też sie tam dopisałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!!!!

Melduję, że ja też czytam, choć mniej piszę ostatnio!!!!

My dajemy 15 cm - mam nadzieję, że zaczną w poniedziałek, bo zima za pasem ....

Gdzieś czytałam, że powyżej pewnej grubości (10 cm) kalejne centymetry nie przekładają się już tak samo na ciepłotę - czyli - 20 cm nie daje efektu "2 x mniej ubytku ciepła" niż w przypadku 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...