Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pamiętaj też, że drzwi z szybkami są "mniej intymne"

szczególnie w łazienkach, ale w sypialniach tez się odechciewa spać jak światło daje po oczach....

no tak, ale cosik by sie przydalo bo:

-nagminnie zostawiamy zapalone swiatlo w laience

-na parterze mam tylko 3 drzwi, wszystkie na kupie, fajnie by bylo je jakos urozmaicic, ale wlasnie w tym kibelku miska wc wisi na wprost drzwi :-? wiec chyba pionowy pasek szkła odpada :roll:

 

No i wlasnie to ze te drzwi są na kupie to nie wiem czy to dobrze bedzie wygladac w ciemnym kolorze np wenge :roll: .

Zastanawiam sie czy nie zrobic innych drzwi na parter a innych na piętro, tzn dół jasniejsze gora ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas prawdopodobnie takie piekne drzwi bedą tylko w tzw czesci dziennej (do malego wc i pom gospodarczego) bo sa one najbardziej "na widoku"

w czesci nocnej i poddaszu (bardzo gospodarczym) zalozymy jakies tansze drzwi - chyba nie uda sie nam zalożyc wszedzie tych pieknych fornirowanych - chyba ze znajde jakiegos super stolarza, ktory potrafi zrobic takie cuda w nizszej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie drzwi super. Jak bedziesz sie decydowac, to pammietaj ze ciemne dzrwi sa bardzo wyraznym akcentem we wnetrzu. jesli planujesz jasna podloge, jasne sciany to moga za bardzo dawac po oczach. Bedziesz musiala je czyms zrownowazyc. To samo dotyczy bardzo kontrastowych i ekspresyjnych fornirow takich jak zebrano czy heban.

No chyba, ze masz taki zamysl, ze "grasz" na drzwi, wtedy daj reszte neutralna a drzwi jak najbardziej odjechane.

na parterze przy wszytskich drzwiach są na podłodze szare płytki, ale drzwi znajdują sie bardzo blisko siebie, nie chcialabym uzyskac jednej wilekiej czarnej plamy :roll:

Wstawki metalowe zwyklemu stolarzowi bedzie trudno zrobic. Drewno pracuje i po jakims czasie moga zaczac odpadac. zdarzylo mi sie, u klienta niestety. doradzam intarsje.

widzialam jedne drzwi u nich z szroką (na jakies 6 cm) pionową metalową listwą, wyglądało na dobrze wykonane, robią drzwi na eksport, jestem dobrej mysli, ale jak z ceną ? zobaczymy .

A co to są intarsje? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas prawdopodobnie takie piekne drzwi bedą tylko w tzw czesci dziennej (do malego wc i pom gospodarczego) bo sa one najbardziej "na widoku"

w czesci nocnej i poddaszu (bardzo gospodarczym) zalozymy jakies tansze drzwi - chyba nie uda sie nam zalożyc wszedzie tych pieknych fornirowanych - chyba ze znajde jakiegos super stolarza, ktory potrafi zrobic takie cuda w nizszej cenie

mozliwe ze i ja wybiore drzwi na parter w fornirze modyfikowanym czyli drozszym, a na gore jakis zwykly fornir.

A co myslicie o mieszaniu fornirów na skrzydle np: bielony dąb + wenge, albo zamiast wenge orzech? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co to gdzie to można nabyć?

http://imgcash6.imageshack.us/img120/4661/hujtnd4raowmvgguqxwl8.jpg

 

Bosssskie!!!

Jak by to waszym zdaniem wyglądało nad blatem w białej kuchni wysoki połysk?

sanimex ma produkty tej firmy, ale czy akurat te płytki?

zbieram sie na oględziny płytek na zabudowe kominka, zobaczymy :roll:

["quote=wiewióra1976]

Jak by to waszym zdaniem wyglądało nad blatem w białej kuchni wysoki połysk?

fajnie

Nie robię sobie laboratorium z domu??

zrobisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co to gdzie to można nabyć?

http://imgcash6.imageshack.us/img120/4661/hujtnd4raowmvgguqxwl8.jpg

 

Bosssskie!!!

Jak by to waszym zdaniem wyglądało nad blatem w białej kuchni wysoki połysk? Nie robię sobie laboratorium z domu??

 

bedzie za duzo szczescia... moim zdaniem te plytki pieknie sie komponuja z drewnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co to gdzie to można nabyć?

 

Bosssskie!!!

Jak by to waszym zdaniem wyglądało nad blatem w białej kuchni wysoki połysk? Nie robię sobie laboratorium z domu??

 

bedzie za duzo szczescia... moim zdaniem te plytki pieknie sie komponuja z drewnem

no ja właśnie chciałam zakombinowac cos z drzewem, ale na razie nie mam jeszcze koncepcji co do sciany kominkowej :roll:

tzn cosik mi po glowie chodzi, ale jakos do tego te plytki nie pasują :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...