Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pewnie znasz taką blachę, którą kładą np. w marketach. Ma ona takie nacięcia (po kilka rowków w rąby). Kładą ją na podłogi i widziałam też w Selgrosie jako lamperię, by nie obijały ściany wózki.

Więc ta czesana blacha to też taka wersja przemysłowa blachy. Mniej popularna niż blachy zazwyczaj używane do wykańczania wnątrz, ładne, błyszczace, cieniutkie. Polecił mi ją mój wykonawca dzisiaj. Powiedział, że to będzie najtańsze. Ma mi powiezieć ile to będzie kosztowało. Kupiłabym arkusze i pocięłabym na kawałki dla stolarza. Tak byłoby zdecydowanie taniej! :lol: No wiem, kombinuję jak mogę ale nie starczy mi kasy na wszystkie te piekne rzeczy jakie chciałabym mieć więc szukam innych rozwiazań :oops: :( :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza?

zmęczenie materiału :-?

no i staramy sie wrócić do normalności, a więc nasze dzieci mają rodziców :D

Wczoraj przyjechało do mnie to:

 

http://www.mizar.pl/img/towary/2413_3289.jpg

 

jak słysze głos mamy w słuchawce, ze kurier przyjechal to dreszczy dostaje :x

znowu sakiewkę trzeba wysypać :roll:

 

szukamy szamba, w łazienkach pojawiły sie sufity, a wiec należałoby pomysleć już fugowaniu :roll:

no i wczoraj kupiłam farby do kuchni, miejmy nadzieję, ze ostateczne i ze nie trzeba bedzie ich zamalowywać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza?

zmęczenie materiału :-?

a ja już myślałam, że pakujesz walizy :D :D :wink:

 

DOMAGAM SIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oj kicha!

totalna kicha :roll:

nie mam zadnych nowych zdjec

elewacja sie konczy, ale to juz widzieliscie :)

mamy juz wszystkie potrzebne czesci do kominka i DGP, a wiec moze cos ruszy.

A ja kombinuje jak tu sciane kominkowa zrobic od strony jadalni, na razie wyskrobalam 3 rozne rysunki i mysle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee coś musiało się zmienić :wink: a jak kuchnia wróciła, kiedy będzie? łazienki, nie pamiętam abym widziała w całości wykafelkowanych :roll: a podłoga na pewno ułożona :wink: więc jak

 

na odczepnego mogą być starsze :lol: :wink:

wstyd wstyd wstyd :oops:

kuchnia jeszcze nie wrociła,ale przed jej powrotem chce pomalowac sciany stąd zakup farb (moze za 2 tyg.? :roll: )

za płytki na podlodze w lazience dopiero Pan Stefek sie wezmie, a to dlatego ze zrobily sie przez weekend sufity podwieszane w lazienkach i mozna dzialac na podlodze. Jest jednak jeszcze jedno ale......., Pan Stefek z pomocnikiem wiszą na elewacji, małżonek założy ostatnie dwa parapeciki zew i może w koncu zejdą :roll:

zabrakło nam tez troszke stelazu pod czesc drew. na elew. i trzeba domówic.

Przywołana do tablicy wrzucam jeszcze jedno zdjecie elewacji, troche mało aktualne bo czoło domku jest jzu zrobione, a na zdjeciu nie :lol:

http://images28.fotosik.pl/103/6713c37ec2397b40med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmulc

co się stało z Twoimi "linkami' do kom i dzien? Myślałam, że to przejściowa absencja w/w, ale nic się nie zmienia. Czy ja coś przeoczylam? Porzuciłaś swój dziennik??? To zbrodnia jest, nie zaniechanie! Domagam się powrotu, jak JW Prezio przeprosin!!!!!

 

1.drzwi - wszystkie piękne, choć na cieme, jak już pisały koleżanki, dobrze jest uważać, bo widziałam już zdjecia korytarzy na forum gdzie były jasne ściany i DRZWI, WSZĘDZIE CZARNE PLAMY DRZWI... Ja w tej sprawie idę w ilość nie w jakość niestety :lol:, w

 

2.o schodach i balustradzie pisłam już innym wątku... Miło było pomarzyć ...

Dodam , że moje prostackie balustrady kosztowały trochę ponad 200 za mb...

 

3. parapety - są świetne! Też robię z blachy (występującej już na dachu, tnę z arkusza) i mam pytanie - jak i gdzie znalazłaś te plastikowe zakończenia po bokach - mój ocieplacz narzeka, że trudno będzie kupić szare. A Tobie się jakoś udało :lol:

 

4. piszesz w moich komentach, że na zewnątrz idziemy łeb w łeb, no nie wiem :roll: Przecież Twój dom jest już dokładnie opatulony - u mnie zaś dopiero lepią i kołkują styropian. A w środku mały przestój ... kassssssssssssssaaaaaaaaaaaaaa ...

 

POzdrawiam, i do zobaczenia w Twoim Dzienniku mam nadzieję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmulc

! Domagam się powrotu, jak JW Prezio przeprosin!!!!!

PLASIAM

jak mawia mój syn :lol:

1.drzwi - wszystkie piękne, choć na cieme, jak już pisały koleżanki, dobrze jest uważać, bo widziałam już zdjecia korytarzy na forum gdzie były jasne ściany i DRZWI, WSZĘDZIE CZARNE PLAMY DRZWI... Ja w tej sprawie idę w ilość nie w jakość niestety :lol:, w

może dzis sie doczekam wyceny :roll:

ale zaczynam sie skłaniać ku kolorkom, orzech i dąb (właśnie ze względu na ogólne wrażenie na ścianie), a jak bedzie drogo to w ogóle bedzie jasno czyli sosna :lol:

2.o schodach i balustradzie pisłam już innym wątku... Miło było pomarzyć ...

Dodam , że moje prostackie balustrady kosztowały trochę ponad 200 za mb...

pokaż, moze mnie oświeci

balustrada spać mi nie daje, ta co mi sie podoba jest droga, a jak próbujemy cos sami sklecic to znowu pojawiają sie obawy o trwałość a zwłaszcza bezpieczeństwo dzieci.

3. parapety - są świetne! Też robię z blachy (występującej już na dachu, tnę z arkusza) i mam pytanie - jak i gdzie znalazłaś te plastikowe zakończenia po bokach - mój ocieplacz narzeka, że trudno będzie kupić szare. A Tobie się jakoś udało :lol:

parapety są miodzio :lol: zakończenia parapetówi kupilismy od kolesia który handluje blachą, dowiem sie co to za producent i dam Ci znac.

4. piszesz w moich komentach, że na zewnątrz idziemy łeb w łeb, no nie wiem :roll: Przecież Twój dom jest już dokładnie opatulony - u mnie zaś dopiero lepią i kołkują styropian. A w środku mały przestój ... kassssssssssssssaaaaaaaaaaaaaa ...

 

POzdrawiam, i do zobaczenia w Twoim Dzienniku mam nadzieję!

na zewnątrz się robi, ale w środku nie mały ale byczy przestój

dlaczego?

kasssssssaaaaaaaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...