Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

U mnie też kasa decyduje :(

Decyzję o budowie podjęliśmy po to, aby poprawić dotychczasowe warunki życia. Zależało nam na wygodzie i przestrzeni, oraz na sąsiedztwie. Dlatego uciekamy na wieś, bliżej rodziny. I wszystko inne jest już mniej ważne. Jaki kamień, jakie okna, jakie podłogi itp... nie są w stanie umniejszyć nam tego zadowolenia z planowanej przeprowadzki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dokończę temat drzwi wew.

z 600 zl zrobilo sie prawie 2000 tys :evil:

na pytanie dlaczego co innego opowiadal kiedy dwukrotnie odwiedzilismy go w sklepie?

metalowa listwa jest bardzo droga - stwierdził Pan

rozumie wiec ze drzwi kosztują 600, a listwa 1200 :o

super, bomba, dziękujemy Panu!

i chyba wracam do tematu drzwi Dewro Millenium :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam wycene 1100 netto, mowie o millenium bo ta seria z nowoczesnych wzorów jest chyba najtansza. Realizacja na luty albo raczej na marzec :roll:

 

mi podoba sie linia NOVA

jak sprawdzalam wstepnie ceny - to kompletne drzwi (bez przeszkleń) kosztowały ponad 2 tys :(

zgadza sie fasolko

mnie tez podoba sie Nova, ale czułam pismo nosem i dlatego wysłałam zapytanie równiez o Millenium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc, ale to millenium to chyba tylko skrzydło, bez ościeżnicy...ostatnio kupowałam Dewro i najtańsze były drzwi z linii standard, a i one kosztowały ok1500zł z ościeżnicą...

Małżonek pytał tylko o linie Nova i Millenium, nie pametam ktory model z Millenium kosztowal cos troche ponad 700 zł (skrzydło).

Nie moge teraz znaleźć tej wyceny :evil:

znowu cos pokreciłam??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dnaich bedę wiedziała ile beda kosztowały te podstopnice z blachy kwasowej. :wink:

Zamierzam kupić arkusze na składzie metali i odrazu mi tam potną na wymiar :lol:

 

Nastepnie przykleimy kawałki blachy do betonu. Stolarz dorobi trepy i cokoły i chyba to by było na tyle :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dnaich bedę wiedziała ile beda kosztowały te podstopnice z blachy kwasowej. :wink:

Zamierzam kupić arkusze na składzie metali i odrazu mi tam potną na wymiar :lol:

koniecznie zdaj relacje :D

mam nadzieje ze Tobie sie powiedzie, ja ostatnio za kazdym razem jak pytam o cene czuje się jakbym dostała pałą w glace :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta elewacja wcale nie nudzi 8) :lol:

 

U mnie też ocieplają :-? Pogoda się coś psuje... :(

co znaczy psuje :o

mróz, snieg?

nic nie wiem :roll:

ale jesli tak to chyba mam farta bo tam gdzie panowie robia od czoła domu mam juz dokonczone i został tylko ten kawalek nad garazem.

Zamowilismy trochę opału zeby przepalac w domku, ciesze sie ze elewacja za nami, chociaz tak naprawde "schody" sie zaczną przy deskach na wiosnę

ojjjjjjjj precyzja, cierpliwosc to nam bedzie baardzo potrzebne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...