Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Nie wybierałam jeszcze farby. Wiem jaki chcę narazie :lol:

Na dół potrzebuje dwóch:

- fiolet+grafit+brązowy....takie coś pomieszane

- biały z perłową poświatą - nie wiem czy to jest realne zdobyc taki kolor :o ale taki byłby idealny :oops:

 

Mam producenta farb w mieście. Mają swoje mieszalniki. Może coś pokombinujemy :wink:

 

Pierwsza myśl to była Para. Ale... zastanawiam się czy warto wydawać tyle kasy. Dom mam duży, o ściany się ocierać nie bedziemy :wink: :lol: Dzieci małych też nie mam :-? Za to mam dylematy :lol: Ogółem będę mieć do pomalowania ok 1000m2 powierzchni. Sporo :(

 

mój kuzyn był na szkoleniu w firmie Benjamin Moore

przywiózł potem kilka plansz, na których sami, pod okiem fachowca próbowali pewne techniki malowania, przecierki i inne cuda.

Używał właśnie takich różnych cudacznych farb, perłowych czy złotawych niepamiętam :roll:

ale skubany ma talent, powinien sie za to zabrać :lol:

Tikkurila tez cos takiego perłowego ma, widzialam na ich stronce i zamierzam to gdzies wykorzystac, mysle tylko gdzie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

z nowosci u mnie ?

no wiec farba na wysoką zabudowe okazała sie byc prawie brązowa

a nie miała taka być :roll:, ładna ale mysleliśmy o czymś innym

szkoda ze nie można kupic w sklepie jakis małych ilosci na spróbowanie :-?

 

nie wiem jakimi farbami się interesujesz - tylko tikkurilla wchodzi w grę?

ja jeszcze nie jestem na tym etapie, iec malo zorientowana jestem

ale jakis czas temu zamierzalismy malowac duluxem z mieszalnika i nie bylo zadnego problemu z zamowieniem kilku kolorow tzw probnikow - male puszeczki po 250 ml

wymalowalam nimi sciany i juz wiedzialam jaki chcę kolor (niestety nas malowanie juz nnie starczylo mi sil ani checi :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybierałam sobie sprzęt agd bo muszę coś przygotować dla męża żeby się i on przygotował :lol: Siedział, grzebałam w sieci, czytałam i czytałam i wybrałam. Wypisałam wszystko na karteczce (symbole i ceny ze sklepów interentowych) i mu to wręczyłam. Czekam teraz na jego reakcję :wink: Nie pisałabym o tym w Twoim wątku Malmuc gdyby nie.... fakt, ze na koniec poczytałam wątki na forum muratora i trafilam na Twój wpis w wątku o aprzęcie agd i Twoich wyborach sprzętu :lol: I co widzę? Wybrałyśmy ten sam sprzęt bez konsultowania się wzajemnego :lol: :lol: :lol: Różnica dotyczy okapu (ja chcę podszafkowy) oraz zmywarki (myśle o boschu) :lol: :lol:

Mój mąż ma sklep z AGD więc liczę, że da mi rabat :wink: :lol: :lol:

Do tego lodówka LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowosci u mnie ?

no wiec farba na wysoką zabudowe okazała sie byc prawie brązowa

a nie miała taka być :roll:, ładna ale mysleliśmy o czymś innym

szkoda ze nie można kupic w sklepie jakis małych ilosci na spróbowanie :-?

 

nie wiem jakimi farbami się interesujesz - tylko tikkurilla wchodzi w grę?

ja jeszcze nie jestem na tym etapie, iec malo zorientowana jestem

ale jakis czas temu zamierzalismy malowac duluxem z mieszalnika i nie bylo zadnego problemu z zamowieniem kilku kolorow tzw probnikow - male puszeczki po 250 ml

wymalowalam nimi sciany i juz wiedzialam jaki chcę kolor (niestety nas malowanie juz nnie starczylo mi sil ani checi :oops: )

jakos tak padło na tikkurile :roll:

o duluxie tyle złego tu sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybierałam sobie sprzęt agd bo muszę coś przygotować dla męża żeby się i on przygotował :lol: Siedział, grzebałam w sieci, czytałam i czytałam i wybrałam. Wypisałam wszystko na karteczce (symbole i ceny ze sklepów interentowych) i mu to wręczyłam. Czekam teraz na jego reakcję :wink: Nie pisałabym o tym w Twoim wątku Malmuc gdyby nie.... fakt, ze na koniec poczytałam wątki na forum muratora i trafilam na Twój wpis w wątku o aprzęcie agd i Twoich wyborach sprzętu :lol: I co widzę? Wybrałyśmy ten sam sprzęt bez konsultowania się wzajemnego :lol: :lol: :lol: Różnica dotyczy okapu (ja chcę podszafkowy) oraz zmywarki (myśle o boschu) :lol: :lol:

Mój mąż ma sklep z AGD więc liczę, że da mi rabat :wink: :lol: :lol:

Do tego lodówka LG.

szczesciara z Ciebie :lol:

płyte i piecyk jutro zawoze na budowe i zobacze jak to bedziewygladac na swoim miejscu :)

 

mikrofalówke i zmywarke zakupie dopiero w przyszlym roku jak bedziemy sie wprowadzac, teraz juz wiem do kogo zwrócić sie o opinię :lol:

O prosze! wlasnie w domu zadzwonil telefon

ciocia z Radomia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc no to jest mój kolorek waśnie który wybrałam ale tego się spodziewałam juz po opisie :lol:

 

Editto moższe podać symbole sprżetu na skrzynkę :wink:

 

Wiecie co, nieustannie krążymy wokół tych samych spraw, tematów i rzeczy :wink: COŚ w tym jest :lol: :lol:

Tylko, że Wy krążycie i realizujecie a mi sie tylko podoba bo nie wiem co z tego wyjdzie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do blachy o której tak sie rozpisujecie na stopnie -prawdopodobnie chodzi wam o blache reflowaną-są z niej zrobine stopnie w autobusa i tp, fajnie wygl;ada ale jezeli chcesz sprzatac to przewalone bo jak miotła zamiatasz w lewo to na rowkach ułozonych w przeciwna strone zostaje brud i odwrotnie.

druga sprawa drewno na obudowie kominka - w naszym przypadku ( bardziej mojej zony) chodzi pogłowie tez obłozenie kominka drewnem ale ja jakos ze wzgledow p.poz boje sie drewna na kominku. MYśleliśmy tez nad obłożeniem kamieniem o nazwie Woodgrain, fajnie wyglada ale niewiem czy na dłuższy czas nie dostane pier...ca patrząc na kamien. na dzienm dzieńdzisiejszy ostało sie na pozostawieniu kominka w stanie takim jakim jest czyli goły karton gips i farba, jak co to bedziemy tylko go przemalowywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie, pięknie małgosiu, nie potrzebne były twoje smutki :wink:

wklej jeszcze zdjęcie z dalszej perspektywy, popodziwiamy troszkę

nie mam dobrych zdjec :roll:

w kazdym razie wyszlo ok

wczesniej pisalam o swoich obawach zwiazanych z szafkami ze szklem, są ładne, ale sa nowym 3-im elementem w tej kuchni, mysle ze kiedys zmienimy je na takie lakierowane jak wysoka zabudowa.

Wyjechalam wczoraj z domu o 5:00 rano i wrocilismy o 24:00, a kolesie nie poskladali wszystkiego, dzis beda konczyc.

Aha ! Pan Stefan wrócił w końcu do łazienek :D

Jeszcze o 22:00 mąż obudowywał wanne w górnej łazience, złościł sie złoscił, ale cudnie mu to wyszło :D

jakie to szczescie miec takiego majsterkowicza w domu :lol: :wink:

http://images33.fotosik.pl/43/d96a78a836bc4975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgosia a gdzie uchwyty na elewacji pod drewno nad wejsciem ,czy abyscie zrezygonwali z tego co jest n a projekcie?????? :o

nie nie zrezygnowałam

ale w koncu nie uzgodnilismy co chcemy i jak do konca ma to wygladac (a panowie ruszyli z ociepleniem) wiec dorobi sie na wiosne, to samo dotyczy haków na belki nad tarasem, zrobi sie przed tynkowaniem.

Gdybys mial jeszcze jakis pomysl na daszek nad moim wejsciem to pamietaj o mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...