Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

te marczenko to ja juz mam, podczas szukania balustrady go namierzyłam :wink:

ale ten daszek z drewienkiem to kurcze chodził mi po głowce :lol:

a tu proszę BĘC Ola mi go podaje na tacy :lol:

myślę jednak ze belki polozne w poprzek u mnie będą łatwiejsze do zrobienia, opre je na scianie garazu i domu :roll:

tak se myślę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No teraz jak juz są meble w kuchni to możecie mieszkać całą parą :lol:

Ale Wam dobrze.... Budowa za Wami. :lol:

my tak troche w złej kolejnosci :lol:

kuchnia jest, ale w domu jeszcze bedzie sie murowalo co nieco, lazienki sie koncza, spizarka do wytynkowania :roll:

najgorsza nasza zmora balustrada :evil: jeszcze przed nami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jak juz są meble w kuchni to możecie mieszkać całą parą :lol:

Ale Wam dobrze.... Budowa za Wami. :lol:

my tak troche w złej kolejnosci :lol:

kuchnia jest, ale w domu jeszcze bedzie sie murowalo co nieco, lazienki sie koncza, spizarka do wytynkowania :roll:

najgorsza nasza zmora balustrada :evil: jeszcze przed nami :-?

 

he he a ja chyba balustradę sobie już wymyśliłam, ale nic nie powiem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a ja chyba balustradę sobie już wymyśliłam, ale nic nie powiem :lol: :lol: :lol:

mój małzonek wlasnie wyrysowal balustradke na pietrze

patrze patrze :o

przeciez ja to samo pokazywalam ze 2 miesiace temu i nie chcial o tym pomyśle słuchać :evil:

mówi ze musial to przetrawic :-?

Editta nie drocz sie, pokaż co tam wymyśliłaś

byle tanie to było

bo ja mam bardzo proste pomysłe

tyle ze cholera jakieś drogie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a ja chyba balustradę sobie już wymyśliłam, ale nic nie powiem :lol: :lol: :lol:

mój małzonek wlasnie wyrysowal balustradke na pietrze

patrze patrze :o

przeciez ja to samo pokazywalam ze 2 miesiace temu i nie chcial o tym pomyśle słuchać :evil:

mówi ze musial to przetrawic :-?

Editta nie drocz sie, pokaż co tam wymyśliłaś

byle tanie to było

bo ja mam bardzo proste pomysłe

tyle ze cholera jakieś drogie :evil:

 

myślę, że będzie taniej. niestety nie potrafię jej wyrysować, do tego nie wiem jak będzie wyglądać sprawa montażu (to już wojtka bajka). będzie prosta, jedna szeroka decha + to na górze pod rękę :oops: chyba :roll: zobaczymy jak wyjdą schody, czy będzie pasować :roll:

u ciebie raczej by nie pasowało.

ale za to w mieszkaniu, które remontujemy w krakowie są podobne schody. ciekawe jaką barierkę wymyśliła tam pani architekt :roll: może wojtek nawet już ją zamówił. zapytam. a jak będzie gotowa wkleję fotkę (jeśli chcesz of course) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mi się takie daszki z drewnem :D

 

http://www.fasola25.republika.pl/wnetrza/domuratora/image086.jpg

:o :o :o

to mój daszek!!!!

musze go miec!

Ola masz wieksze zdjecie tego daszku? albo wiecej ?

 

o tak, piękny ci on. Ale - zawsze jakieś ale :cry: - podobny daszek mam nad wejściem do biura. I on (ma jakieś 8 miesięcy) b.szybko i brzydko się ubrudził. Tzn, pokrywa się taką zieloną/burą mazią miejscami - tam gdzie pewnie zbiera się trochę wody. I przyklejają się liście i inne przywiane wiatrem ... Trzeba od razu obmysleć plan regularnego mycia takiego daszku (dostęp, wysokość itp.)

 

Malmuc,

Melduję się po urlopowej przerwie - od razu przygnałam tu, i oczywiście, jak zawsze, ciekawa dyskusja i piękne zdjęcia!

Kuchnia - oj, no super jest już teraz, a co to będzie jak zalśni pełnym blaskiem! I kolory na ściany wybrałaś piękne! Żeby nie przesłodzić, extrrrrrrrrrrrrrrrra! :lol:

 

Co do malowania - nie wiem czy już jesteś na 100% zdecydowana na rodzaj farb - my, idąc za radą Pana malującego, wybraliśmy farby Para. Kolory dość zgodne z próbnikami. Ładnie nasycone. Za farby na parter i piętro i korytarz na dole (ca 240 m2 po podłodze - niestety, nie wiem ile to było metrów2 powierzchni ścian i sufitów) zapłaciliśmy 4000 brutto. W tym są najdroższe łazienkowe (do szorowania) trochę średniodrogich (ciemniejsze kolory) i wszystkie jasne kolory - wersja najtańsza.

 

Pozdrawiam, i czekam na zdjęcia kuchni!!!! dawaj jeszcze!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc,

Melduję się po urlopowej przerwie

no!

myślałam już że sie nie doczekam :wink:

 

Co do malowania - nie wiem czy już jesteś na 100% zdecydowana na rodzaj farb - my, idąc za radą Pana malującego, wybraliśmy farby Para. Kolory dość zgodne z próbnikami. Ładnie nasycone. Za farby na parter i piętro i korytarz na dole (ca 240 m2 po podłodze - niestety, nie wiem ile to było metrów2 powierzchni ścian i sufitów) zapłaciliśmy 4000 brutto. W tym są najdroższe łazienkowe (do szorowania) trochę średniodrogich (ciemniejsze kolory) i wszystkie jasne kolory - wersja najtańsza.

nie wiem nic o farbach PARA :roll:

są droższe od Tikkurla?

musze poszperac o nich cos w necie, lece zobaczyc jak u ciebie to wygląda

kojarze ciemny kolor w pokoju najstarszego syna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu tak cicho?

może szykuje się jakaś niespodzianka zdjeciowa?

czuję sie przywołana do tablicy :lol:

http://images33.fotosik.pl/48/d48687da717a4cd4.jpg

miało być karo, ale nie jest :)

http://images34.fotosik.pl/48/3369c733127f9be5med.jpg

i jeszcze kuchnia

http://images32.fotosik.pl/43/3ba33dd97dcd39eemed.jpg

http://images27.fotosik.pl/111/3f72006c86274facmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc,

Melduję się po urlopowej przerwie

no!

myślałam już że sie nie doczekam :wink:

 

Co do malowania - nie wiem czy już jesteś na 100% zdecydowana na rodzaj farb - my, idąc za radą Pana malującego, wybraliśmy farby Para. Kolory dość zgodne z próbnikami. Ładnie nasycone. Za farby na parter i piętro i korytarz na dole (ca 240 m2 po podłodze - niestety, nie wiem ile to było metrów2 powierzchni ścian i sufitów) zapłaciliśmy 4000 brutto. W tym są najdroższe łazienkowe (do szorowania) trochę średniodrogich (ciemniejsze kolory) i wszystkie jasne kolory - wersja najtańsza.

nie wiem nic o farbach PARA :roll:

są droższe od Tikkurla?

musze poszperac o nich cos w necie, lece zobaczyc jak u ciebie to wygląda

kojarze ciemny kolor w pokoju najstarszego syna :D

 

Farby Para to pierwsza liga!!! To najlepsze farby z jakimi się spotkałam. Siostra ma pomalowany nimi domek. Przy małych dzieciakach na okragło szoruje ściany. Łatwo się myje i wszystko schodzi, oprócz farby :lol: Niestety te kanadyjskie farby nie są tanie ale ma to przełozenie na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...