Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

Malmuc ja mam teraz takie witrynki w szkle (bardziej poziome) i jestem bardzo zadowolona. Chcę to powtórzyc w nowym domu w kuchni również :lol: Mam nadzieję, ze i Ty będziesz ze swoich zadowolona :lol:

Jaki masz blat w kuchni? Z czego jest wykonany?

troche zaluje ze witrynki nie sa takie jak ta wysoka zabudowa :roll:

a w ogole miały byc tylko dwie, troche zaostał zaburzony porządek :-?

górna miała byc tak szeroka jak szuflady pod nią w dolnej zabudowie, ale cos nie tak bylo z mechanizmem otwierania tych szafek, zdaje sie ze chodzilo wtedy o zbyt szeroki front i w ostatniej chwili machnełam na to reką i kazałam zrobic 3 szafki.

Blat to najzwyklejszy LUPUS

http://www.lupus.eu/index.php5?mod=page&id=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam inny problem z kuchnią :( Chyba.... mam za nisko okno :cry: :evil: Nie wiem czy nie bedę musiała robić pod oknem niższej szafki ze zlewem bo mi się nie zmieści wyzsza :cry: Tak mi się wydaje, nie mierzyłam jeszcze wysokości ale jak stanę to jest niżej niz mam w domu obecnie... Przeoczyłam ten wymiar, nie sposób o wszystkim pamiętać :roll: Jutro zmierzę wysokość od posadzki do okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z kuchnią :( Chyba.... mam za nisko okno :cry: :evil: Nie wiem czy nie bedę musiała robić pod oknem niższej szafki ze zlewem bo mi się nie zmieści wyzsza :cry: Tak mi się wydaje, nie mierzyłam jeszcze wysokości ale jak stanę to jest niżej niz mam w domu obecnie... Przeoczyłam ten wymiar, nie sposób o wszystkim pamiętać :roll: Jutro zmierzę wysokość od posadzki do okna.

 

Mayland, my mamy tak samo, okno za nisko, bo: podłogówka i rolety zewnętrzne mamy, a nie było to ujęte w projekcie, W sumie to max będziemy mieć jakieś 76 cm. Nici z prostej lini mebli :wink: Trza robić uskoki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z kuchnią :( Chyba.... mam za nisko okno :cry: :evil: Nie wiem czy nie bedę musiała robić pod oknem niższej szafki ze zlewem bo mi się nie zmieści wyzsza :cry: Tak mi się wydaje, nie mierzyłam jeszcze wysokości ale jak stanę to jest niżej niz mam w domu obecnie... Przeoczyłam ten wymiar, nie sposób o wszystkim pamiętać :roll: Jutro zmierzę wysokość od posadzki do okna.

mayland tylko nie zlew

wyprobowalam zlew wyzej bo na 91 a mam teraz na 85

wyzej zlew to bajka dla kregosłupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kabinę w płytkach całą 8) Jak to zabezpieczaliście by nie przesiąkała? Napewno folia w płynie. Co jeszcze? Na co trzeba uważać? Ja muszę taką zrobić na górze i nie chcę zalewać sobie na dole pokoju :lol:

tak jak piszesz , mamy w tym brodziku równiez podłogówkę

mam nadzieje ze nic zlego sie dziac nie bedzie :roll:

jakos sie nad tematem nie rozczytywałam wiec dodatkwoych wskazówek nie mam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jakie planujesz oswietlenie blatu (to na scianie miedzy oknami)

myślę i zbieram kasiore

ale tez chetnie posłucham propozycji jakie oswietlenie, a moze cos zrobic z tym kawalkiem sciany? :roll:

 

oświetlenie takie?

http://images30.fotosik.pl/115/42922f68b1e59e59.jpg

a może takie?

http://images27.fotosik.pl/115/60df609e8188b241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze mam skrzywienie na puncie luster i "rozpychania przestrzeni" :wink: Dałabym na tej ścianie surową przecierkę i pasy poziome szerokości ok. 10cm z lustra. Kilka takich pasów od ściany do ściany. Mogą być kawałki łączone (tańsze). Lub wersja najtańsza Ikeowskie tafle szkła zestawiane po 3 szt (te prostokąty), lub te małe (chyba15x15cm) kwadraty. Cokolwiek by to nie było to napewno lustro i napewno w pozimie.

Moze to tylko złudzenie ale na forkach kuchnia nie wyglada na duzą stąd te lustra. :roll: Półek nie lubię bo sie kurzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz widac , ze przeprowadzka prawie.

Kuchnia jest :D

Ladnie , ladnie. :p

 

Malmuc

Powiedz jaka duza wyspa jest ?

Lazienka super wyszla , podlogowka w brodziku super sprawa ,

my tez zrobilismy i jestem bardzo zadowolona :D

czesc rrmi

kuchnia jest, ale jeszcze sporo pracy

czeka nas murowanie sciany kominkowej, balustrada (byc moze troche murowana)

wyspa, a raczej półwysep :lol:

ma wymiary 180x110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze mam skrzywienie na puncie luster i "rozpychania przestrzeni" :wink: Dałabym na tej ścianie surową przecierkę i pasy poziome szerokości ok. 10cm z lustra. Kilka takich pasów od ściany do ściany. Mogą być kawałki łączone (tańsze). Lub wersja najtańsza Ikeowskie tafle szkła zestawiane po 3 szt (te prostokąty), lub te małe (chyba15x15cm) kwadraty. Cokolwiek by to nie było to napewno lustro i napewno w pozimie.

Moze to tylko złudzenie ale na forkach kuchnia nie wyglada na duzą stąd te lustra. :roll: Półek nie lubię bo sie kurzą :wink:

kuchnia jest malusia 10 m, ale za wyspą jest jadalnia i razem pomieszczenie ma juz 20m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam zaraz malusia... ja mam taka sama :) i identyczny w zasadzie gabaryt jadalni. Bedzie w sam raz. Malmuc zrob fotke jadalni z kuchnia razem, ciekawa jestem jak to wyglada. a wogole to o ktorej scianie ty piszesz, ze nie wiesz co z nia zrobic?

tzn ja nie wiem czy w ogole cos z nią robic :lol:

a mówie o przestrzeni pomiedzy oknami

co bys z tym Irma zrobiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...