Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry :D Przyszłam się przywitać i mam nadzieję, że psami nie poszczujesz :wink:

 

Jak spojrzałam na Twoje umywalki w w wątku o tychże, to mnie zatkało - super się zapowiada!!! Blat pod jest po prostu świetny - powiedz co to jest??

 

I małe pytanko, bo ja nie w temacie - czy gdzieś jest dostępny dla zwykłych śmiertelników Twój Dziennik...?

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jakie macie fugi (czy epoksydowe?)

ja wreszcie znalazłam umywalkę, która mi pasuje wielkością do mojej mikrołazienki....

http://www.espace-chauffage.com/images/photos/lavabo-pure-basic.jpg

 

Xena, ale sie zakamuflowalas :)

mowisz o tej mikrolazience przy kuchni?

umywalka wyglada super, napisz co to takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasolko to jest villeroy boch seria pure basic.

szukam teraz na niego najlepszej ceny i pytam tych co maja tego producenta ceramike - warto dac 150zeta wiecej za te superbajery powłoki jakies?

 

boska jest! nie wiem jakim cudem ja przeoczyłam. Szukałam takiej małej fikusnej umywalki, ta w zasadzie jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasolko to jest villeroy boch seria pure basic.

szukam teraz na niego najlepszej ceny i pytam tych co maja tego producenta ceramike - warto dac 150zeta wiecej za te superbajery powłoki jakies?

 

 

aaaa, no widzisz, ja jakos villeroy'a nie ogladalam

upatrzylas sobie ta malutka 35 cm?

i gdzie znalazlas najtaniej?

musze tez chyba sie zaczac porzadnie rozgladac za ceramika, brakuje mi jeszcze wc, bidetu i duzej umywalki (albo 2 mniejszych)

a z takich kanciastych to b.lubie serie joop! keramag'a no i oczywiscie duravit vero (to moj typ :)) - tylko ceny mnie zabijają :(

jak na razie najniższe ceny znalazłam na http://www.swiatlazienek.pl

ale to takie wstepne szukanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jakie macie fugi (czy epoksydowe?)

ja wreszcie znalazłam umywalkę, która mi pasuje wielkością do mojej mikrołazienki....

http://www.espace-chauffage.com/images/photos/lavabo-pure-basic.jpg

no czesc kochana :D

juz mnie martwiła ta cisza 8)

nie mam fug epoksydwych, kupiłam poprostu elastyczne

jakos tak w kazdym sklepie mowiono ze epoksydowe do domu to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee

dziewczyny przeciez te umywalki pokazywalam juz dawno :D

:roll: chyba ze to było w dzienniku

 

a pewnie że było :D :D

ja pamiętam :D

a jak ktoś nie widział to znaczy że nie uważał :lol: :lol:

piątka z plusem :lol:

 

Dzień dobry Przyszłam się przywitać i mam nadzieję, że psami nie poszczujesz

 

Jak spojrzałam na Twoje umywalki w w wątku o tychże, to mnie zatkało - super się zapowiada!!! Blat pod jest po prostu świetny - powiedz co to jest??

 

I małe pytanko, bo ja nie w temacie - czy gdzieś jest dostępny dla zwykłych śmiertelników Twój Dziennik...?

 

Pozdrawiam

hej hej

tak sobie mysle, ze chyba zołza ze mnie gdzies tu wylezc musiala skoro braza o szczuciu pisze :lol:

blacik jest naszej roboty, wrrrrrróć :wink:

roboty męża

(wygląda jak litera L, jedna stopa jest z bloczków ytongowych, a z drugiej strony poprostu dochodzi do sciany, sam blat to plyta osb i kg)

jesli inetersuje Cie wiecej zdjec z realizacji to wstawię :)

a blacik jest nawet zafugowany i jak niektórzy sie domyslają fuga jest szara :lol:

dziennik sie zlikwidował, juz obiecywalam go reaktywować, ale cos czasu brakuje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasolko to jest villeroy boch seria pure basic.

szukam teraz na niego najlepszej ceny i pytam tych co maja tego producenta ceramike - warto dac 150zeta wiecej za te superbajery powłoki jakies?

 

 

aaaa, no widzisz, ja jakos villeroy'a nie ogladalam

upatrzylas sobie ta malutka 35 cm?

i gdzie znalazlas najtaniej?

musze tez chyba sie zaczac porzadnie rozgladac za ceramika, brakuje mi jeszcze wc, bidetu i duzej umywalki (albo 2 mniejszych)

a z takich kanciastych to b.lubie serie joop! keramag'a no i oczywiscie duravit vero (to moj typ :)) - tylko ceny mnie zabijają :(

jak na razie najniższe ceny znalazłam na http://www.swiatlazienek.pl

ale to takie wstepne szukanie :wink:

ile to cudo kosztuje?

wiecie co?

ja przesadzilam z tą umywalką HALL smiało weszloby mi tam 35 cm :roll:

ale odwrotu nie ma, wlasnie mojej hall wybili dziure pod baterie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałam 50-tkę- ma to byc normalna regularna umywalka, a 50tka jets ok - z racji tego , ze jest głeboka....

w detalu chyba z 1000zł ale mam "szczfany" pomysł, zeby mnie to kosztowało duzo mniej :L) (na legalu oczywiście:)

Malmucka widze, że niedługo przeprowadzka

co do fug - tez mi się wydaje, ze epoksydowe to leciutka przesada...tylko że ja mam wszystkie płytki białe....ale podobno mozna to czyms konserwować - malmuc konserwowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałam 50-tkę- ma to byc normalna regularna umywalka, a 50tka jets ok - z racji tego , ze jest głeboka....

w detalu chyba z 1000zł ale mam "szczfany" pomysł, zeby mnie to kosztowało duzo mniej :L) (na legalu oczywiście:)

Malmucka widze, że niedługo przeprowadzka

co do fug - tez mi się wydaje, ze epoksydowe to leciutka przesada...tylko że ja mam wszystkie płytki białe....ale podobno mozna to czyms konserwować - malmuc konserwowałaś?

no właśnie miałam zapodać pytanko:

czym zaimpregnować fugi :roll:

chce to zrobic w lazienkach i na tych szarych na parterze, ale jak?

pedzelkiem?

czy poprostu wylać impregnat na calosc podlogi i dokladnie rozetrzeć ?

no i jaki impregnat? sopro?

mnóstwo pytań :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...