Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

no własnie

jak byłam w Dewro Pan mówił, że forniruja tez sciany i w styczniu bedzie miał tak zrobiona jedna scianie w sklepie.

Chcialam pod telewizor jak Ola, ale małż sie skrzywił

zobaczymy zobaczymy

aha! koles nie chcial powiedzic ile to kosztuje, ale w koncu wydębilam ze cos ok 300 za m2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ja widzialam ze na takich scianach czasem kladą panele, deski barlineckie, albo nawet parkiet?

 

też o tym pomyslałam i moze cos takiego "trzasnę" sobie w małym wc - tam na podłodze będzie desta 3 warstw. i może tą samą położę na ścianie ???

jeszcze nie wiem

ale ten panel pod tv to wolałabym z takim ładnym, mocnym usłojeniem w całości bez podzialow na klepki

aaaa, i jeszcze jedno

barlinek ma w swojej ofercie nowiość - merbau 1 lamelowy - oj cudnie wygląda (i kosztuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc,

a jak tam Wasze poszukiwania podłóg?

macie cos "na oku"

a nic :(

tzn jakby jaka kasa wpadła to cos by sie znalazło

na gore pojda panele laminowane, sypialnia obow. wykladzina

ciesze sie ze pchnelam te drzwi

teraz musze zajac sie balustrada i kominkiem

 

jeszcze wracam do drzwi - czy to znaczy ze są juz zamowione? jaki jest termin realizacji zamowienia? zdecydowalas sie na dewro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fornir można kupic już ok. 80zł/m2. Najlepiej pytać w sklepach gdzie zaopatruja sie stolarze. Przycinają na miejscu pod żadany wymiar. W Warszawie jest producent fornirów, takze o egzotycznych wzorach z dużym i wyraźnym usłojeniem. Na Allegro czasem się wystawia z tymi fornirami.

Mozna też zastąpić fornir płytą mdf. Jest grubsz, to fakt (ok. 1cm) ale większosć profili aluminiowych jest jak najbardziej przystosowana do tego wymiaru więc to nie jest głupie rozwiązanie.

 

Co do paneli lub deski podłogowej to jak najbardziej. Zamieszczałam kiedys zdjecie łazienki z taką ścianą właśnie w desce podłogowej zrobioną. Wygladała rewelacyjnie. Wzory podłóg są przeróżne i jest naprawdę w czym wybrać. Też myślałam o takim rozwiązaniu. I wydaje sie to być jednym z najtańszych sposobów na fajną okładzinę ściany.

 

Fajnie Malmuc,że zamówiłaś te drzwi :lol: Decyzja podjęta, klamka zapadła :lol: Lżej? :wink: :lol: Przysłali mi dzisiaj to wc i bidet. Wszystko ok. Całkiem fajnie wyglada. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...