Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Romku ale ty chyba juz mieszkasz na nowym co? :roll:

 

no mieszkam od roku ale na niewykończonym i powoli (czytaj: bardzo bardzo powoli ) sobie własnymi i rodziny siłami wykańczam. Ale lista do wykończenia jest bardzo bardzo długa :cry:

Odezwij się do mnie za kilka lat to może będę móg powiedzieć: No teraz to zakończyłem budowę :D

Ale nie tracę dobrego humoru i jestem szczęśliwy że mieszkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi dołami?????

przeciez mamy Nowy Rok - wszyscy powinnismy sie cieszyć i patrzec z nadzieja w przyszłość

a tu co - same doły

mnie niestety tez dopadło

juz mam wszystko w ....

przyszedł czas na sufity podwieszane i co?

miałam jakiś tam pomysł na te sufity, ale wystarczyło jedno zdanie Panów od GK (że w rowkach będzie się zbierał kurz, że ciężko będzie potem z pomalowaniem tych rowków) i odpusciłam :o :o - kazałam robić "na równo"

po za tym zamówiłam drzwi - i to był chyba pierwszy objaw doła - drzwi bedą od urzedowskiego a nie DEWRO :o :o sama nie wiem do końca jak to się stało - bo DEWRO były ładniejsze i w b. podobnej cenie

Urzedowskiego idealnie pasują do naszej podlogi drewnianej no i same są całe z drewna - zamowienia już nie zmienię - zaliczka wpłacona, montaż pod koniec marca (parapety tez od U. na koniec lutego)

najdziwniejsze jest to że cieszę się, że temat drzwi mam zamkniety (skonczyły sie nieprzespane noce :D ) a ze nie jest to dewro - chyba to przezyję

sufity bez rowków tez chyba przezyje

generalnie chcialabym juz skonczyć ta budowę i miec swięty spokój

 

dzisiaj spotykam się jeszcze z kolejnym (chyba 4) potencjalnym wykonawcą kuchni, a we wtorek z jeszcze jednym panem od kuchni i mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu zapadnie decyzja gdzie zamawiamy meble i złożymy zamówienie

 

męcze jeszcze temat drzwi szklanych przesuwanych (przejście z przedsionka do holu) i drzwi do kabiny pryszn. i jak na razie wniosek jest jeden - jest to cholernie droga zabawka

 

no i kominek (tzn obudowa) w przysżłym tygodniu mam spotkanie z projektantem zobaczymy co z tego wyjdzie (chociaż nie wiem po co to robię, bo wiem jak ten kominek ma wyglądać)

 

a jeśli chodzi o temp na budowie to nawet nie wiem

ogrzewanie działa, dodatkowo palimy w koie ale nie dorobiliśmy się jeszcze termometra :-? więc ile tam jest nie wiadomo

 

A poza tym kończe sufity i wreszcie zrobie jakieś zdjęcie, a na razie Was podpatruję:) pozdrowionka z zimnego wrocka...aha temp na budowie 6stopni brrrrr

 

Xena, masz jakieś "udziwnione" sufity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając Was postanowiłam jedno: jak najwięcej zdecydować teraz póki jeszcze nie mam dość.

problem w tym że jak będę wykańczać to już pewnie tych wybranych rzeczy nie będzie na rynku.

dobrze że temat okien już zamknięty

 

fasola

pokazuj te drzwi. i cicho-sza o dewro. zaliczkowane to najpiękniejsze na świecie. Hawk!

 

a co do szklanych drzwi - jaki to koszt? bo my też mamy coś takiego zaprojektowane i właśnie się zastanawiam gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając Was postanowiłam jedno: jak najwięcej zdecydować teraz póki jeszcze nie mam dość.

problem w tym że jak będę wykańczać to już pewnie tych wybranych rzeczy nie będzie na rynku.

dobrze że temat okien już zamknięty

 

fasola

pokazuj te drzwi. i cicho-sza o dewro. zaliczkowane to najpiękniejsze na świecie. Hawk!

 

a co do szklanych drzwi - jaki to koszt? bo my też mamy coś takiego zaprojektowane i właśnie się zastanawiam gdzie tego szukać.

 

hm... cóz - wczesniej tez wydawało mi sie że wszystko mam dokładnie zaplanowane - rzeczywistośc okazała się okrutna :(

 

jeśli chodzi o drzwi to wybralismy najprostszy model DW001 (do poogladania na http://www.urzedowski.pl )

 

jesli chodzi o szklane drzwi to na razie mam takie rozeznanie: drzwi dwuskrzydłowe (2x80 cm), przesuwne, system przesuwny chowany (nie ozdobny) szkło oklejone folią (folia jest troszke tańsza od satynowego szkła), uchwyty - całość ok 5tys - niemało, co?

 

mikopiko

napisz który model drzwi macie i czy jesteście zadowoleni, może pokażesz jakieś zdjęcia?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jakie planujecie ściany?

kolory?

rety! jakaś niemoc mnie ogarnęła :evil:

najchętnie pomalowałabym wszystko na biało i czesc, ale małż mnie pokiwał palcem i zapowiedzial, że konczymy i zadnych farb, pędzli dlugo nie chce widziec :roll:

jesli chodzi o kominek to wykonczenie zostanie na pozniej, nie mam ani dopracowangeo pomyslu na kolor ani na rodzaj materialu jakim go pokryję, tak wiec obujdujemy i pomalujemy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...