Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Niby poczatek, a jacy jesteście już doświadczeni - kolejna działka... kolejne doświadczenia. No ale czasy sa takie, ze trzeba łapać pracę, a z pracy jest tez i dom.

Co do projektu... wielu architektów nie lubi katalogowych bo to zysk jest mniejszy, ale tez często zawierają masę błędów. Nie ma tu złotego środka. My kiedys rysowaliśmy "swoje" ale i tak wychodziło coś podobnego do tego co mamy więc nie ma co gadać. Zaletą katalogowych jest powtarzalność więc mozna zmontowac swoją grupę i dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować, dyskutować... i udoskonalać.

 

Prąd... oj jak mało do szczęscia potrzeba :D

 

Co do kuli... taka nie tylko na budowie by sie przydała. Jak człowiek zaczyna przy domu coś zmieniać to efekty bywają bardzo zaskakujące - dobrze wszystko przemyśl - jakie pociągnie to za sobą konsekwencje, ale też wiedz, ze chyba nigdy nie bedziesz w 100% zadowolona - przynajmniej przy pierwszysm domu :wink:

 

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Nie krępuj się, tylko wklejaj stodółkę. Przecież to Wasze marzenie, a niebawem domek. Najważniejsze, że Wam się podoba.

No i widzę, że mamy wiele wspólnego (podobny staż małżeński- my roczek dłużej, również początki we Wrocławiu i nieuleczalna miłość do tego miasta)

No i znajomych też mamy z Rybnika, ale teraz mieszkają we Wrocławiu właśnie. A my też na Śląsku.

pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to grzech ale zazdroszczę wam tego pozwolenia. Moje gratulacje!!! :lol: :lol: :lol: Będę obserwować wasze postępy w budowie i trzymam kciuki za wymarzony domek. Chciałabym go zobaczyć, ale cosik nie widzę.

Aha cudne te szkrabki!!! :lol: Też chciałabym mieć dwie sztuki... (na razie muszę zadowolić się jednym łobuzem) :lol:

 

Pozdrawiam kasia w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze te dwa rzuty parter i piętro są dla Ciebie niewidoczne? te które zamieściłam w Dzienniku.

 

Mam nadzieję że jak zacznie jezdzic do mnie cięzki sprzet to nic sie nie stanie z drogą, ale naprawde fajne uczucie kiedy jedziemy na działkę i mówimy " fajna ta nasza droga, własnymi ręcami zrobiona", własnymi tzn, mój małżonek po pracy charował cięzko i wracał do domu koło 23.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy budowa już ruszyła?? czekamy na fotki!

Niestety nie widzę wielu zdjęć w Twoim dzienniku :cry:

 

I zazdroszczę wyprawy w Tatry słowackie. Piękne zdjęcia.

Nam też marzy się jakiś wyjazd, ale myślę, że będziemy sobie mogli na to pozwolić dopiero zimą... Na razie cała kasa i wolny czas zaangażowane są na placu budowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa na odległość - nie zazdroszczę. Choć w sumie ja mam podobnie, tyle że niecałe 30km. Mamy małe dziecko i zajmujemy się nim praktycznie na zmianę, więc widujemy się z mężem wieczorami kiedy już oboje padamy z nóg i trudno o czymkolwiek rozmawiać. Najwięcej szczegółów konsultujemy przez telefon :lol: Chcicałabym być codziennie na budowie, ale nie chcę Diany tak ciągle szarpać, tym bardzij że dla niej to średnia atrakcja jak ciągle ją pilnują, żeby nie weszła tam gdzie nie potrzeba. Pocieszam się tylko, że jak się wybudujemy, to bedzie miała dom z dużym ogrodem do biegania, a jak pójdzie do przedszkola, to mąż będzie mógł poszukać pracy w normalniejszych godzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wsrod budujacych sie! Zdjec co prawda nie widac, ale moze jeszcze cos uda sie z tym zrobic...Kiedys tez mialam na Onecie i mnie to strasznie wkurzalo. Teraz mam na photosite i jest ok.

Zato zdjecia z gor sa i sa przepiekne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...