Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aisha-y forum jest spoko - informacyjnie chyba najlepsze apropo brytkow, tak jak miau chyba najlepsze kocie ogolnie.

 

ps su, ja do Rubika nie mialam nigdy jakiejs szczegolnej wiezi :oops: moze dlatego ze chalupe kupilismy z innych przyczyn niz nasze tam zamieszkanie i dopiero po dwoch latach okazalo sie ze moze jednak .... ale przez te dwa lata postep prac byl juz tak zaawansowany, ze nie mozna bylo nic zmienic juz konkretnie pod siebie.

No i teraz to sie "msci" :wink: i dlatego nie do konca jestem zadowolona, bo im bardziej chce cos dogladzic czy dorobic pod moja wizje, tym bardziej wpadam w dola :oops: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, to mam wieczór z głowy. Forum jest "bogate" i dużo czytania. Jest tez sporo hodowli, których nie znam (wcześniej przegladałam tylko te zrzeszone, bo były adresy)... :roll:

 

Sorry... :oops: :oops: :oops:

 

widzisz Malgos, co narobiłaś?! :wink: 8) kolacji dziś nie będzie :lol: :wink:

to policzę na plus! :lol:

 

chłopaki same znajdą lodówkę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, to mam wieczór z głowy. Forum jest "bogate" i dużo czytania. Jest tez sporo hodowli, których nie znam (wcześniej przegladałam tylko te zrzeszone, bo były adresy)... :roll:

 

Sorry... :oops: :oops: :oops:

 

widzisz Malgos, co narobiłaś?! :wink: 8) kolacji dziś nie będzie :lol: :wink:

to policzę na plus! :lol:

 

chłopaki same znajdą lodówkę :wink: :lol:

Z chłopaków na razie jest tylko kocur! I ma pelną michę, na szczęście! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisha-y forum jest spoko - informacyjnie chyba najlepsze apropo brytkow, tak jak miau chyba najlepsze kocie ogolnie.

 

ps su, ja do Rubika nie mialam nigdy jakiejs szczegolnej wiezi :oops: moze dlatego ze chalupe kupilismy z innych przyczyn niz nasze tam zamieszkanie i dopiero po dwoch latach okazalo sie ze moze jednak .... ale przez te dwa lata postep prac byl juz tak zaawansowany, ze nie mozna bylo nic zmienic juz konkretnie pod siebie.

No i teraz to sie "msci" :wink: i dlatego nie do konca jestem zadowolona, bo im bardziej chce cos dogladzic czy dorobic pod moja wizje, tym bardziej wpadam w dola :oops: :lol: :lol:

No tak, podobnie było, jak chcialam przerabiać mieszkanie dla swoich potrzeb. Wygodniej było zbudowac nowy dom...

Wszystko można zmienić, tylko to często znaczy nowy, duży remont, trochę bez sensu, bo jeden właśnie skończyłas... ale widać, ze masz talent w tym kierunku i na pewno uda Ci się Rubika do siebie dopasować! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

su wlasnie tak jest :roll: Rubik byl w jakims sensie remontowany pod rodzicow + mieszkanie w przyziemiu dla nas w czasie odwiedzin. Wyszlo ze rodzic zostal jeden i wygodniej-bezpieczniej jest zeby mieszkal dalej u siebie w mieszkaniu.

 

no ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, jak to sie ladnie mowi, trzeba sie pogodzic z tym co jest ... przynajmniej do nastepnego remontu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

su wlasnie tak jest :roll: Rubik byl w jakims sensie remontowany pod rodzicow + mieszkanie w przyziemiu dla nas w czasie odwiedzin. Wyszlo ze rodzic zostal jeden i wygodniej-bezpieczniej jest zeby mieszkal dalej u siebie w mieszkaniu.

 

no ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, jak to sie ladnie mowi, trzeba sie pogodzic z tym co jest ... przynajmniej do nastepnego remontu :wink:

 

ja jestem na takim etapie, że próbuję być ponad to, a nie godzić się z tym, co chciałabym inaczej :wink: :lol:

 

tylko jakoś kiepsko mi wychodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez probuje, ale wiem ze mi i tak nie wyjdzie .. ja jestem z tych ludzi dla ktorych cos co ma znaczenie (osobiste pojecie wzgledne), musi byc perfeto (tez osobiste pojecie wzgledne) ... bo wola nie miec, niz miec cos co jest tylko pol srodkiem. Sa rzeczy ktore nie maja dla mnie znaczenia i sa takie a nie inne tylko dlatego ze musza byc, ale sa rzeczy ktore w jakis sposob sa dla mnie wazne i wlasnie one przyprawiaja mnie o bol glowy.... bo jest pol srodek ktorego ja nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez probuje, ale wiem ze mi i tak nie wyjdzie .. ja jestem z tych ludzi dla ktorych cos co ma znaczenie (osobiste pojecie wzgledne), musi byc perfeto (tez osobiste pojecie wzgledne) ... bo wola nie miec, niz miec cos co jest tylko pol srodkiem. Sa rzeczy ktore nie maja dla mnie znaczenia i sa takie a nie inne tylko dlatego ze musza byc, ale sa rzeczy ktore w jakis sposob sa dla mnie wazne i wlasnie one przyprawiaja mnie o bol glowy.... bo jest pol srodek ktorego ja nie chce.

 

Mohag, zawężając to do tematu urządzania domu, właśnie z tego względu nie będę miała pewnych rozwiązań od razu... wolę dłużej poczekać niż iść na kompromis , patrzeć na półśrodek i wkurzać się codziennie :roll:

 

ale parę spraw odpuszczam, bo doszłam do wniosku, że nie warto... gdybym chciała tak wszystko perfekt, to jeszcze z rok bym się nie mogła wprowadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego sie trzymaj, wiem z wlasnego doswiadczenia ze to i tak jest gra nie warta swieczki, bo czlowiek z czasem zamieni polsrodek z ktorym nie moze sie pogodzic na cos co sobie wymyslil czyli wydal dwa razy .. a jeszcze powsciekal sie troche hihi szkoda nerwow :wink:

 

ps ale to sa kompromisy, ktore robi sie dlatego zeby czlekowi bylo lepiej - np cos tam odpuscisz zeby sie wkoncu do chalupki wprowadzic ... ja tez odpuszczalam zeby np na urlop pojechac ale to jest robione z czystej nieprzymuszonej woli ... ja nie lubie i nie chce czegos co wymusza na mnie kompromis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze pokaze jak chabazie wygladaja z biegiem czasu...

 

Na poczatku

 

http://img443.imageshack.us/img443/3034/img1364o.jpg

 

http://img710.imageshack.us/img710/3191/img1365p.jpg

 

Ostatnie lato

 

http://img176.imageshack.us/img176/4764/img2049h.jpg

 

dokladnie nie wiem kiedy je sadzilam - 12-scie czy wiecej lat temu - ale czubki mialy juz ciete pare razy, bo byly by do nieba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png

 

 

Tęczowych pisanek,

na stole pyszności,

mokrego dyngusa

i wspaniałych gości.

Niech to będzie czas uroczy,

życzy Magda miłej Wielkanocy.

 

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...