Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

amalfino ;) a Ty gdzie sie podziewala co ? Tak obecnie z przyziemia - jak to w kostkach bywalo. Ta wysunieta czesc to byly balkon, ktory zostal zabudowany przez poprzedniaka i stal sie oranzeria ;) dla mnie takie wynalazki nie musza byc, tak ze wywalilismy sciane miedzy pokojem a balkonem i o ten balkon mamy teraz powiekszony pokoj. Tam wstawilismy tez drzwi balkonowe ... na focie z prawej strony widac nad tym malym oknem przyziemiu zaczatki konstrukcji pod podest i schody ... tak ze do ogrodka bedzie sie schodzic gora.

 

Su, tez nie wiem dlaczego ten link nie dziala ... moze wkleje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ;)

 

Juz dawno mialam wkleic ale mi sie zapomnialo - starosc hihi i topic "co robicie z butami" i zamieszczane wieszaki mi przypomnialy

 

flik hook w lazience

 

http://img94.imageshack.us/img94/849/bild381u.jpg

 

i u mnie w pokoju

 

http://img46.imageshack.us/img46/3793/bild376q.jpg

 

No i jako pomyslowy Dobromir, ktory lubi rozne szyjne zawieszki a ktory ciagle meczyl sie z rozplatywaniem tego jak lezalo w szufladzie ... strzelilam sobie na szafie wieszak z IKEA

Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ? az tyle razy ... no to bede tez chlastac w przyszlym sezonie. Musze tylko jakies wielgasne donice zakupic ... chociaz gdybym wiedziala ze w tamtym miejscu z tylu beda te dwie beda staly, to bym na jedna plytke miejsca zrobila, zeby je jednak w ziemie wsadzic miedzy plytkami. No ale juz po ptakach sucha zaprawa zlapala po deszczach i z wyjeciem plytki bedzie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, ale u Ciebie wszystko przemyślane. Wieszaczki, teleskopy. Który to Twój dom? Bo robisz wszystko jakbyś na kilku wcześniejszych sie wyćwiczyła.

 

Fajny ten stojący wieszak na ręczniki. U mnie by sie przydał, ale boje sie, że będą na nim wisiały ciuchy. Tak jak teraz na koszu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,Fajny ten stojący wieszak na ręczniki. U mnie by sie przydał, ale boje sie, że będą na nim wisiały ciuchy. Tak jak teraz na koszu :evil:

moja droga

u mnie ciuchy leza na koszu,a na tym mokre reczniki jeszcze :evil:

widzialam wczoraj ten wieszak w obi,ale mi kasy zabraklo wrrrrr

koniecznie musze po niego wrocic

 

dom rzeczywiscie przemyslany,podgladam ten watek z przyjemnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...