Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

Powiem Wam prawde, ze sama nieraz pierdykne ciuchy na kosz z brudna bielizna - dobrze ze mam go w graderobie obok lazienki, to wieszak recznikowy zostaje oszczedzony ;)

 

anika, jak moge sie na cos przydac tym moim wymyslaniem, to ciesze sie bardzo

 

su - ja co prawda kupowalam kiedys w Lidl-u ale w obi tez widzialam - tych z obika nie ogladalam szczegolnie, to zwroc tylko uwage na to zeby podstawa byla dosc ciezka, bo widzialam podobny wieszak u kumpeli ale bez "obciazenia" i jak sie powiesi tylko jeden recznik na ktoryms z bocznych ramion, to sie gibnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I ja ciucha rzuce, nie powiem, ale jest jedna podstawowa różnica. To ja potem te ciuchy sprzątam, więc jak sobie rzuce to i sprzątne po sobie, a jak inni rzucą, to też ja sprzątam ;)

 

Ja też bym odpaliła po ten wieszak, bo jest rewelacyjny, ale wychlałam na tarasie 2 piwa i na kierowce już sie nie nadaję. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Tak, tak sily to podstawa ... a jeszcze kurna trzy tygodnie temu jak byly takie ulewy, to kurna zalalo mi jedna strone pokoju i kuchnie :( okazalo sie ze chlopaki od elewacji zapomniejli zasilikonowac dwoch okien na gorze wrrr

Teraz mam piekne brazowe plamy ktorych za cholere farba nie pokrywa - do tego zaczyna mi puchnac i pekac, bo jest juz tak grubo. Narazie dalam spokoj, na wiosne trzeba bedzie remont robic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Info - u mnie tak sobie, narazie nie ma momentow z ktorych mozna bylo by sie cieszyc, no ale jakos trzeba do przodu ... jedyny dobry punkt w tym wszystkim, to to ze chyba juz mam skonczona mala lazienke. Ta lazienka nie byla moja ulubiona i dlatego tak dlugo to trwalo. Jeszcze musze tylko o lustrze pomyslec i bedzie finito. Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fam - umywalke kupowalam dawno-dawno temu na niemieckim ebey-u jak powstawala koncepcja malej lazienki i w gruncie rzeczy pod nia bylo wszystko robione i kupowane tz dodatki i lampy. Staralam sie zrobic tak zeby ona jedyna zwracala uwage i musze powiedziec, ze chyba mi sie to udalo. I chociaz kolorem nie jest jakas tam wyskodowa, to forma robi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Su, to jest grube satynowane szklo i plam akurat na niej nie widac - przezroczystej szklanej tez bym z praktycznych wzgledow nie zrobila.

Za chwile przyjedzie moj ulubiony szklarz i przywiezie mi dwa lustra do przymierzenia, jedno okragle i jedno dlugie prostokatne - ja stawiam na okragle ale moze to dlugie bedzie lepiej wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, który kształt byłby lepszy, masz rację, najlepiej przymierzyć. Możliwe, że okrągły, bo zgra się z kształtem umywalki?

 

(i sorki za błędy, ta klawiatura gubi literki)

 

Tak okragle - tez bylam za od poczatku ale trzeba bylo srednice dosc dobrze wymierzyc, zeby nie dosc ze bylo wzglednie na srodku - z tym ze srodek nie jest liczony jako srodek umywalki a srodek umywalki razem z bateria i co wazniejsze - srodek lustra musial obejmowac pol ciemnego kafla i pol jasnego hihi przy podluznym byla by tu akurat rybka tz to wymierzanie nie mialo by takiego znaczenia ale jest i wyglada tak

Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...