Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

U mnie idzie na tasmy klejace a one sa dosc cienkie i jak docisnie sie lusto do kafli to nic nie odstaje ... nawet teraz sprawdzalam i paznokcia nie mozna wlozyc.

 

Wyszlo tak - natloku nie ma, czyli moge zamowic jeszcze takie male lusterka i wkleic podwojnie - jak na modelu na gorze.

 

http://img820.imageshack.us/img820/3273/bild599.jpg

 

http://img7.imageshack.us/img7/8233/bild600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak najbardziej niezbedne do zycia :lol2:

 

To duze 60-cm kupowalam w Castoramie - 60 zlociszy kosztuje ale przejdz sie do szklarza, bo te trzy mniejsze zamawialam na wymiar i za te trzy tz 30, 20, 10 tez zaplacilam 60 zl a wydaje mi sie tak dotykowo, ze te od szklarza maja lepiej rant wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nie wygladaja najgorzej a do tego lazienka troche nabrala lekkosci ... ja cos do tej lazienki serca nigdy nie mialam, moze dlatego ze z premedytacja byla robiona "na wzor" hotelowych lazienek tz tak zeby byla w miare niesmiertelna :yes:

 

Fam masz racje i wcisne tam jeszcze mniejsze kolo siebie - chociaz z drugiej strony szkoda mi tej przestrzeni ktora tam panuje - kurna chyba wytne z foli aluminiowej i przyloze zobaczyc ...

 

hmmm spojrzcie jeszcze raz z perspektywy

 

Bild 609..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja poczatkowa byla - lustro na scianie a przed lustrem na cienkich zylkach miala wisiec stara rama, pomalowana na bez ... ale po przeprowadzce nie moglam jej znalezdz - musze powiedziec, ze do tej pory nie wiem gdzie ona jest :no: no i tym sposobem, jest jak jest ... rama znajdzie sie napewno kiedy wszystko bedzie rozpakowane ale tego nikt nie wie tz kiedy to nastapi :rotfl:

 

UWAGA UWAGA - nie wiem jak gdzie indziej ale proponuje przejsc sie do Castoramy, bo u mnie przeceniaja prawie wszystkie modele donic zewnetrznych z zeszlego sezonu :D i to przeceniaja dosc solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to te ... tylko uwazaj i poogladaj bo to koncowka i duzo jest juz powgniatanych i porysowanych. Ja sie czailam od zeszlego roku na takie wielkie ala toskanskie na taras ale byly tak dziadowsko drogie ze odpuscilam ... a teraz mam - za dwie wielkie, jedna rozmiar mniejszy i jeszcze jedna rozmiar mniejszy ... zaplacilam tyle co kiedys za jedna duza bym musiala wylozyc. Jestem niezmiernie zadowolona z takiego nabytku :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi wlasnie tez, tym bardziej ze jedna donica mnie nie zadowalala, bo efektu by nie bylo ... ja chce sobie dosc spore drzewa wychodowac na tarasie i musza byc do tego wielkie donice zeby zima korzenie nie zamarzaly.i zeby wiatr nie wywrocil jak zawieje. Teraz jak juz je mam, to musze pomyslec o matach wiklinowych ... zamontuje je na plocie od sasiadow i na ich tle wlasnie te donice walne :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie uda w tym roku do Itali ziummm, to przywioze sobie drzewko oliwkowe i laurowe na pniu..... jak nie, to beda dwie wierzby Iwa, trzymane w formach parasolek a pod spodem chyba hortensje pnace ale nie jestem jeszcze pewna ... chce cos zeby zwisalo z donic ale mialo biale kwiaty. Moze roze plozacze ... ale tu musze zobaczyc czy sie z wierzba zgodza w jednej donicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...