Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zadzwoniłam do Nich. Pan się przyznał, że ona niebieska faktycznie nie jest, zdjęcia są nie ich róż i tak na prawdę to ona jest amarantowa!!! Wie Pani jaki to kolor, się Pan nieśmiało zapytał? No wiem! I nie jest to odcień niebieskiego!:evil::mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :hug: to ja sobie ta Albe zapodam, bo pisze ze najdluzej kwitnaca jest. - chociaz jaka trafie z tych dwoch to kupie.

 

 

rasia, powiem prawde ze jestem troche skeptyczna - nie mowie ze zdjecie jest podrobione ale zeby miala taki kolor to moze musi miec super-duper warunki ... za tego co widzialam na paru internetowych forach ogrodniczych u ludzi majacych juz wyrosniete, to przewaznie jest fioletowawo-trupio-szarawa :lol2: tak to okreslil jeden z mezow dziewczyny ktora szalala za ta odmiana.

 

http://forum.garten-pur.de/attachments/2005B001.JPG

 

Na zdjęciu jest właśnie "niebieska" róża???:o:o:o

 

To dobre określenie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie lubię ich strony..

To jest ta róża

http://www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=2.33315&tab=36&qn=1&qc=0

Nie ma zbyt dużo wspólnego z tymi przerabianymi zdjęciami w photoshopie :evil:

Rasiu., nie ma niebieskich róż, to jedyny barwnik, który nie chce współpracować z różami.

Najbardziej zbliżone są właśnie takie fioletki i to one potocznie są nazywane niebieskimi różami.

Ale w rzeczywistości to fioletowe, lawendowe itd róże.

Zaliczamy do nich Indigolettę, Mainzer F., Blue River, Sky Blue, Charles de Gaulle, Waltz Time i jeszcze kilka innych.

Dzięki Anulka!:)

Wyczytałam, że są już niebieskie róże genetycznie szczepione barwnikiem bratka, ale tylko w Japonii, USA i Kanadzie... To tak naiwnie myślałam, że i w Polsce zaszczepili...:( buuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, przyszłam do Ciebie z fajną kratką. Nie wiem, czy w ogóle szukasz kratki, ale mi się skojarzyła z Twoją kostką. No i sama chcę taką mieć na froncie do róż pnących :oops:

http://www.jagram.com.pl/3rdparty/phpthumb/phpthumb.php?src=/components/com_virtuemart/shop_image/product/Kratka_Oslo_4c231480afb77.jpg&w=340&h=400&zc=0&q=85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma byc narazie jako ozdobo-przeslona, to oczywista - myslalam ze chcesz ta kratke kolo muru.... ale jak tak, to musowo taka cacana.

Ale on ma tam bardzo ladne rzeczy musze powiedziec :yes:

Ładne oj ładne - czaję się jeszcze na ławeczkę z pergolą :)

 

Pomimo tego, że kocham róże.. pomyślałam to samo :D

Jak Wam pokażę efekt końcowy - przyznacie mi rację ;) Poza tym Forumowa Ekspertka doradzila mi takie odmiany, którym żadna kratka niestraszna ;)

 

Ta kratka jest idealna żeby zrobić z niej żaluzje zewnętrzne do okien! :D

Też tak myślałam ;) - pod warunkiem, że masz okna 90-120-lub 180cm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu ja jeszcze przejrzalam obi-kowy katalog ogrodowy ale tam tez niet ... jedyne nizsze to sa takie lukowate z tych drozszych ale tez 160. A gdzie Ci to potrzebne? moze da sie cos wymyslec innego zeby to mialo rece i nogi.

 

Wymylam sobie okno w duzej lazience, jednak nie lubie takiego pozimowego mycia ... tz sama szyba jest w miare, bo zima nie zima i tak przelatuje od czasu do czasu, ale ramy i parapety - straszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...