Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Rubika


Mohag

Recommended Posts

Su, ja akurat 4 szt potrzebuje ale u mnie sie nie spieszy, bo i tak nie moge ich narazie wkopac. Beda mi zabierac zbiornik, bo kupije swoj i akurat z tamtej strony bedzie sie to odbywac a jeszcze piach mam na srodku ogrodu i tez beda go rozwozic gdzie potrzeba.

No i gdzies juz pisalam, ze jak kupie u ogrodnika to widze co kupuje, moge wybrac itp ostatnio sasiadka irgi zamowila przez neta 6 zl sztuka i takie malutkie jeszcze nie zdrewniale sa a ja u mojego za 7 zl mam juz dosc spore zdrewniale i z owocami na krzaczkach... tak ze widze jak to wyglada, chociaz czesciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wykorytowali mi juz podjazd przed domem - 3 dni chlopak wybieral ziemie, normalnie az nie mozliwe, zeby tylle ziemi na takiej powierzchni bylo :jawdrop:.... fakt gorka tez byla hihi jutro wkopia krawezniki na suchy beton i zasypia piachem - niech lezy. Nie moge teraz tlucznia granitowo-bazaltowego zamawiac, bo chce wiecej kupic a nie mam gdzie tego narazie zrzucic, bo ma isc w to kolo w ktorym teraz gora piachu lezy :rotfl: jak nie urok, to .....

No nic ... posadzilam w donicach wierzby Harakiri - w tych najwiekszych x 2. Pod spodem posadze cos kwitnacego, co bede mogla sobie co roku wymieniac. W tej sredniej wsadzilam 2 biale roze pnace, pojdzie na druga strone tarasu - jak ja oczywiscie ruszyc sie da teraz ... i tam puszcze ja po plocie. W malej posadzilam magnolie - no taka znowu mala nie jest ale na tyle mala, ze bede ja mogla przez pierwsze lata do przyziemia na przezimowanie wnosic.

Nie musze mowic, ze cale duze kombi worow z ziemia przywiozlam i ledwo starczylo, zeby te donice zapelnic :rolleyes:

 

W przyszlym tygodniu maja mi wkopywac kable po bokach dzialki, zeby mozna bylo swiatlo i naped moze do bramy ... jak juz to zrobia, to bede mogla ogniki wkopac i czesc irg.... reszta tez musi poczekac az palety z plytkami zniknal.

Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Wesolego jajka !!!

http://s16.rimg.info/1093353863bd885b9207494475dab8ff.gif

 

U mnie wlasnie zakwitl swiatecznie rododendron - Hybride Danuta (80-150cm) - przewaznie bialy z rozowym obrzezem i pieknym ciemnym srodkiem. Moj niestety nie wybarwia sie na bialo, jest caly leciutko rozowy.

http://img546.imageshack.us/img546/6733/bild691t.jpg

I niedlugo zakwitnie Yakushimanum Blurettia (40-80cm) intensywnie rozowa z bialymi srodkami ale zobaczymy jaka wyjdzie.

http://img808.imageshack.us/img808/9889/bild692.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - i tu też ładne kwiatki! ;)

 

Mnie również podobają się te donice. Sama żadnych na razie nie kupiłam, bo nie mam koncepcji. Za to wymyśliłam, co zrobić ze ścieżką -jeśli zostanie kostki, będzie z kostki, jeśli nie zostanie, kupię "sztuczne" trepy drewniane..

 

(sorki, jeśli post pójdzie dwa razy, mam ciągle problem z netem i klikam "wyślij" po kilka razy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, donice mi sie udaly do mojej Toskany ;)

Mam jeszcze ciut mniejsza, ktora stoi po drugiej stronie tarasu i sluzy za dom dla dwoch bialych roz piennych (w tych antracytowych ala doniczkach, beda biale okrywode rozyczki jak juz pokaza sie w sprzedazy)

 

http://img197.imageshack.us/img197/9506/bild711.jpg

 

I jeszcze ciut mniejsza, ktora stoi na tej samej stronie co te wielkie ale blizej rubikowego ogniomuru i zasiedlila ja biala hortensja pnaca, ktora bedzie miala do dyspozycji caly ogromniasty kawal do wspinania.

 

http://img683.imageshack.us/img683/4606/bild707.jpg

 

Su, tak bedzie najlepiej tz jak zostanie kostka, to pociagniesz nia dalej i bedzie spojnosc a jak Ci zabraknie, to polozyc calkiem cos innego a "drewno" do wszystkiego pasuje. Mozesz sobie nawet zwirowa pierdyknac i tez bedzie pasic :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się robi to samo :(

 

Odnośnie róż, o które pytałaś rozpisałam sie u siebie, ale i tu napiszę, że nie masz sie co martwić.

Niektóre sadzonki mogą później ruszyć, nawet końcem maja (zwłaszcza przy takiej pogodzie..), jeśli są zielone, to wszystko jest ok.

Róża najpierw skupia się na budowaniu systemu korzeniowego, dopiero potem na wzroście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...