Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

problemy z ?ó?kiem sosnowym


ponury63

Recommended Posts

A ja mam drugie łóżko metalowe ze stelażem pod materac na sprężynach. Te to dopiero trzeszy. Trzeszczenie sosnowego łoża przy tym to delikatny szelest. Na szczęście nie mam miejsca na metalowe i stoi złożone ale w nowym domu będą na nim spać goście.

:grin:

Ps: do Teski. Jak mnie odwiedzisz to będziesz spała na bardzo wygodnym tapczanie obiecuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ponury - przed pójściem spać walnij jeden dwa baniaki - przestaniesz zwracać na trzeszczenie uwagi...

a tak serio to niestety sosna ma to do siebie że ciemnieje (ciekawe czy łóżko było tylko polakierowane czy zabezpieczone przed lakierowaniem jakimć caponem albo czymś takim

na trzeszczenie ...hmmm

być może ze trzeszczą pasy ściągające (taśmy) - ale co na to poradzić nie wiem (może spróbować nasmarowania miejsc styku taśm z konstrukcją łóżka)...jeśli trzeszczy konstrukcja łóżka to już kaplica...

 

co do obaw przed szlifowaniem łóżka papierem ściernym - nie sądze żeby stało sie coś bardzo - ja także czesto używam papieru ściernego w obróbce drewna i jest ok

co go granulacji - 400??????

chyba 40

papier ścierny 80 jest już dość drobny, nie mówiąc o 100, 120

(typowo do szlifowania)

 

moja rada - kkup papier 100-120 i spróbuj zeszliwować pociemniałe mniejsce (niekoniecznie smarując wodą - drewno pod wpływem wilgoci także może pociemnieć), pomaluj caponem i lakierem .powinno być ok

daj znać jak poszło

pozdrowka

snow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...