Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co warte są Polskie kominki ???


selimm

Recommended Posts

selimm,

 

nie wiem czy warto ....ale teraz nic innego mi nie pozostaje jak mowic ze warto - wlasnie zamowilem Tarnawe Prestige 18 kW i w tym tygodniu odbieram.

Na Tarnawy jest fajna promocja - mojego prestiza za 4500 brutto udalo mi sie kupic za 3361,- PLZ brutto.

Szukajcie (przegladarka) a znajdziecie ;-)

 

(Y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno - jestem po rozmowach z 3 ma goscmi od kominkow - kazdy chwalil Tarnav(w)e ....

kupujcie Tarnawy - trzech kominkarzy nie moze sie mylic hehehe

 

(Y)

 

ps: nie pobieram prowizji za kryptoreklame Tarnav(w)y - ale jak jest cos polskie i dobre i w rozsadnej cenie to trzeba brac .

 

ps 2: kazdy kto ma glowe kupuje krajowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak otwiera się te kominki tarnavy żeby sie nie poparzyć, bo u mnie 2 gości od kominków źle mówili o tarnavie a za to zachwalali invikte- mam teraz mentlik w głowie bo na forum większośc osób nie jest zadowolonych z invikty.

Powiedzcie proszę jak się otwiera wkłady tarnava- za co jak w katalogu rzeczywiście nie widać jakiegoś otwierania :o

 

Gdzie mogę znależć info o promocji tarnavy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup bez promocji za to z fachowym podłączeniem i obudową Jeśli liczysz na 10 lat gwarancji to musi podłączyć firma z AUTORYZACJĄ . Mamy paru takich co kupili a teraz szukają kogoś z "papierem" co im podstępluje że podłączył . Autoryzowany diler firm TARNAVA oraz TARNAWA Darek B http://www.kafle-kominki.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak otwiera się te kominki tarnavy żeby sie nie poparzyć,

Do tarnawy dolaczaja taka specjalna raczke, ktora moze nie jest piekna za to jest praktyczna i wygodna. Sluzy do pokrecania regulatorami doplywu powietrza, bo sie nagrzewaja, do odblokowywania i wyjmowania popielnika jesli jest i do otwierania drzwiczek. Obrotowy skobelek blokujacy drzwiczki czasem nie da sie dotknac. Wtedy przekrecam go przy urzyciu tej raczki. Potem zahaczam nia o taki wystajacy cypelek pod drzwiczkami i otwieram. Zamykam popychajac ta raczka.

 

Trzeba uwazac, zeby styk drzwiczek z korpusem kominka byl czysty, bo jak sie zapaskudzi to sie potrafia drzwiczki przylepic i trzeba troche szarpac. Kilka razy na poczatku mialam z tym problemy, ale jak sie nauczylam pilnowac czystosci drzwiczek sprawa sie rozwiazala.

 

Nie wiem jak to jest w innych kominkach, ale nie uwazam zeby tarnawa jakos szczegolnie uciazliwie sie otwierala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozprowadzenie na cały dom, bez pomieszczenia gospodarczego to będzie ok. 150 kw. Zuzyłam przez te miesiace ok 2-3 m3 drzewa. Niestety nie byłam jeszcze przygotowana do sezonu ( bo jeszcze nie mieszkaliśmy), więc nie miałam dobrego wysuszonego drzewa. Paliłam topolą wyciągana wprost z pod śniegu, czyli najgorszym co moze być. Do - 5, -7 wystarczył kominek żeby w domu była temp. ok 16-19 stopni. Jak nadeszły mrozy -25 musiałam oczywiście dogrzewać.

Na ten sezon porządne drewno właśnie się suszy i dopiero teraz będę miała rozeznanie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...