Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szybka jazda samochodem.


kgadzina

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak,ale żeby za kogoś decydować?

Jak sam chcesz się opleść na drzewku to super,nikomu nic do tego,ale z tego,co wiem w wypadkach z powodu nadmiernej prędkości (czyt.braku wyobraźni)giną przypadkowi,niewinni ludzie.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.ci co jadą z naprzeciwka a taki delikwent wyprzedza "bo mu się spieszy" Zawsze jak widzę takiego idiote mam ochotę wyciagnąć go z samochodu i ............................

Nadmieniam,że nie jeżdżę wolno raczej energicznie ale mam na względzie zycie swoje i innych uzytkowników drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubię szybko jeździć, muszę mieć pełną kontrolę nad pojazdem. Zdażyło mi się jednak kilka razy "zaszaleć" w bezpiecznych warunkach. CC 900 nie przekroczyłem 140 ale firmowym Seicento 1,1 już 160. Wrażenie było jak bym jechał jeszcze więcej :smile: - nie polecam. Albo miałem kiedyś na studiach malucha i nim jak osiągnąłem 120 to na prawdę byłem dumny, że mam taki "szybki" samochód :smile:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło!

Nie miałem zamiaru wywoływać wojny wśród szacownego grona forumowiczów.

Wątek wziął się z podstawowej tematyki rozmów ludzkich: O czym się najczęściej rozmawia:]

1) O pieniądzach

2) O seksie

3) O samochodach

4) O sąsiadach

 

No i brakowało mi wątku samochodowego. Ale niekoniecznie musimy się chwalić jak kto szybko jechał. Może być jak kto co w aucie usprawnił, albo na co uważać - wszelkie uwagi mile widziane.

 

Jeszcze raz sorki.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-28 13:33, kgadzina wrote:

Ale się porobiło!

Wątek wziął się z podstawowej tematyki rozmów ludzkich: O czym się najczęściej rozmawia:]

1) O pieniądzach

2) O seksie

3) O samochodach

4) O sąsiadach

/quote]

 

W takim razie proponuję wątek z punktu nr 4 wymienionego przez kgadzinę czyli moje hobby sąsiad bo pozostałe już były

:grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można o sąsiadce?

Żona do męża (z wyrzutem): "Zobacz Kowalskiego. Jak wychodzi do pracy to zawsze całuje swoją żonę a Ty?" Mąż: "Jeszcze jej tak dobrze nie znam, ale jutro spróbuję" :grin:

Według nie kolejność rozmów jest trochę inna: 1. o seksie, a potem cała reszta. To tylko kwestia definicji. Dla mnie taniec to "Light sex". Mowa oczywiście o tańcu towarzyskim (no taki "full contact"), a nie gimnastyce z kontaktem wzrokowym co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...