Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szybka jazda samochodem.


kgadzina

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 299
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Powracając do waszych rekordów, całkiem całkiem :D Mi osobiscie udało sie osiągnąc 180 Fordem Fusionem 1.4 !! okolo 170 myslałem ze to juz koniec ale jadac dalej nabierał bardzo wolno predkosci. Jako Pasazer doświadczyłem 260 na Suzuki GSXR 1000 - samochodem tego nigdy nie doświadczycie! W nastepnym sezonie chce kupić Suzuki GSXR ten motocykl uzaleznia!! 8)
Ale Wam w tych malych autkach liczniki przeklamuja :o :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years później...
  • 1 month później...

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3761889,wypadek-na-obwodnicy-pulaw-w-zderzeniu-z-ciezarowka-zginal-kierowca-renault-zdjecia,id,t.html

 

W poniedziałek mnie wyprzedził spychając prawie do rowu kilka samochodów. A zdjęcia z miejsca 2 km dalej...

Fakt, szybko jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 5 months później...

Ja lubię jazdę w zsadzie nie osiągnięcie celu a sama jazda dla mnie jest celem :) chociaż patrząc po autach jakie dotąd zgromadziłem (bmw E34 540d(swapik;)w trakacie budowy:D ), w124 E280 i Mondeo mk3 2,5v6 po kuracji wzmacniającej lubię mieć możliwość "przyciśnięcia" nigdy nie miałem wypadku, myślę że dużo wynika z predyspozycji moich do takiej jazdy , wielu godzin nauki jazdy pod okiem mojego taty który 10lat ścigał się w rajdach :) szybka jazda to przede wszystkim umiejętność planowania przewidywania, trzeba obserwować co się dzieje w ruchu 500m dalej a nie na poprzedzające nas auto :)

Ostatnio znalazłem fajną stronkę z której można się umówić na jazdy próbne lub najnowsze akcje serwisowe :)(co prawda narazie jest tylko akcja forda dla aut +4lata i tak też tam trafiłem jako właściciel mondeo MK3 2,5v6)

:spam:

jeśli chcecie zgłosić się na jazdy próbne wszystkie które są pod tym linkiem niestety trzeba zgłaszać się dzień po dniu...ale działa i oddzwaniają :D

pozdrawiam

Edytowane przez Tomaszs131
spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Ja tak miałam na motorze. Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. W samochodzie tego nie miałam nigdy, moze dla tego ze mam słabiutki a motor 600 cm3 :) Edytowane przez ewelinaaa92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Ja tak miałam na motorze. Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. W samochodzie tego nie miałam nigdy, moze dla tego ze mam słabiutki a motor 600 cm3 :)

 

tyle to ja audikiem 1,4 tdi osiągam bez problemu , fakt lekko dłubnięty do 105ps spalanie poniżej 5/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Tak, zatem gratulacje. I to poniżej 5L/100km to przy wspomnianych 200/h z pewnością :yes:

no 200 raczej ciężko brykać cały czas więc po co tak głupie zaczepki , tak to odbieram , chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że przy 200/h auto może palić 5-ke :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 200 raczej ciężko brykać cały czas więc po co tak głupie zaczepki , tak to odbieram , chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że przy 200/h auto może palić 5-ke :bash:

 

sam napisałeś:

tyle to ja audikiem 1,4 tdi osiągam bez problemu , fakt lekko dłubnięty do 105ps spalanie poniżej 5/100

w odpowiedzi na informację od ewelinaa92:

... Mowiłam ze bede wolno jeździć ale jak tylko wyjade na autostradę to nie mogę sie powstrzymac zeby nie dociągnać do tych 200 km/h. ...

Trzeba było dodać, że chcesz się pochwalić, nic w tym złego - "tak to odbieram", mój "krajanie" :)

Edytowane przez przemo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
sam napisałeś:

 

w odpowiedzi na informację od ewelinaa92:

 

Trzeba było dodać, że chcesz się pochwalić, nic w tym złego - "tak to odbieram", mój "krajanie" :)

Widać mam skróty myślowe , chciałem powiedzieć że małe autko z małym silniczkiem diesla w normalnym użytkowaniu i przeciętnym stylu jazdy pali niespełna 5 litrów na 100 kilometrów , ale jak go pogonić to idzie 200/h ale wiecej pali . dobrze napisałem ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord jako kierowcy to 190 km/h, niezbyt efektowny ;) I raczej ciężko byłoby go teraz pobić, bo jakoś nie ma sie już tej "fantazji". Jak była odwaga i fantazja to do dyspozycji miałem corse 1.0. A może to i dobrze...

Nieważne - szybko, wolno. Ważne żeby bezpiecznie, w miare umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...