Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

 

CZAS POCHWALIĆ SIĘ POSTĘPAMI JAKIE NASTĄPIŁY NA NASZEJ BUDOWIE PONIŻEJ WKLEJAM KILKA ZDJĘĆ

 

 

TAK WYGLĄDA ETAP SKOŃCZONYCH PRAC NA DZIEŃ DZISIEJSZY W PIĄTEK ROBIMY POSADZKI NARESZCIE WOW

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO POKAZANIA SWOICH DOBYTKÓW. WKLEJAJCIE JAKIEŚ ZDJĘCIA

 

POZDRAWIAMY

Edytowane przez darasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Gdzie w Koninie powstaje ten piękny domek? Jest to Artemida czy Afrodyta? Ja dopiero załatwiam formalności związane z działką ale jeżeli chodzi o projekt jesteśmy z mężem na 99 % zdecydowani na Artemide, dlatego też jestem zainteresowana wszystkim co związane z tym bądz podobnym do niego projektem. Będe uważnie śledzić poczynania i liczę na miłą współpracę. serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce się wymądrzać ale robiłem w ociepleniach budynków i nigdy się nie maluje przed przyklejeniem styropianu ponieważ Ci się to nie będzie trzymało a tak poza tym to woda czy wilgoć ma być zatrzymana na ociepleniu a nie na bloczkach już sam bloczek musi być zabezpieczony przed wilgocią aby kapilarnie nie podciągał wilgoci. po to masz izolacje poziomą na ławie aby oprzeć na tym styropian i czarną masą (np. dysperbit) domalować do tej izolacji wtedy wszystko będzie ok a i co ważne tą czarną masę musisz kupić sobie na bazie wody aby nie wchodziła w reakcję ze styropianem bo też takie cosik widziałem jak sobie gość zrobił i wszystko się nadawało do wyrzucenia i zrobienia od nowa. . ( czyli kleimy styropian, szpachlujemy z siatką zbrojącą i malejemy ) życzę miłego ocieplania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest taki preparat który nazywasię izolbet s i on służy do przyklejenia styropianu a przy tym również stanowi barierę ochronna przed wilgocią nie wchodzi w reakcję ze styropianem !!!

czy jak bym posmarował tym izolbetem s bloczki wkleił styropian potem siatka klej i na wierzch izolbet k to bedzie dobrze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie dopiero teraz zauważyłem że pisałeś izolbet s . Tak to nadaje się do przyklejania styropianu w ten sposób tez będzie ok jak najbardziej. Powiem szczerze że nigdy tak nie robiliśmy kleiliśmy tradycyjnie na klej styropian + siatka+klej i dopiero po tym smarowaliśmy izolbetem czy dysperbitem przy fundamentach zawsze obsypywaliśmy żwirem i wszędzie jest ok nic się nie dzieje.

Pozdrawiam i życzę miłego ocieplania fundamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beebee byłam dzisiaj w Pabianicach i podjechałam zobaczyć Twoje postępy ;) Afrodytka pięknie się prezentuje.. Już nie dużo zostało... I ta trawka równiutko skoszona.. Cudnie ;)

Pozdrawiam cieplutko!

 

 

 

P.S. Wszystkim serdecznie gratuluję postępów... Ja od roku walczę z papierami buhahaha! Pozdrawiam Starostwo Powiatowe w Trzebnicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beebee byłam dzisiaj w Pabianicach i podjechałam zobaczyć Twoje postępy ;) Afrodytka pięknie się prezentuje.. Już nie dużo zostało... I ta trawka równiutko skoszona.. Cudnie ;)

Pozdrawiam cieplutko!

 

 

 

P.S. Wszystkim serdecznie gratuluję postępów... Ja od roku walczę z papierami buhahaha! Pozdrawiam Starostwo Powiatowe w Trzebnicy!

 

Yona a co ty porabiasz w Naszych okolicach?????????

A ja zawsze byłam przekonana że BeeBee nie jest z moich okolic w takim razie w promieniu 35km od mojej Afryśki powstaje 6 takich samych domów:)

 

Beebee a w Pabianicach to w której części???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Beebee to okolice Pabianic, ale bardziej Dobroń, ja u nas nie widziałam nigdzie Afrodytki, są tylko jakieś "nieudane podróbki".

Yona dzięki za słowa uznania, po ciężkiej batalii o dach udało się w końcu go wykończyć, jednak jeszcze bardzo wiele pracy przed nami. Niestety w tym roku już nic więcej nie zrobimy, z bardzo prostej przyczyny BRAK KASY!!!!! Pozostało obserwować jak inne afrodyty rosną jak grzyby po deszczu.A z następnym etapem ruszamy dopiero w przyszłym roku. Równiutko przycięta trawka to sprawka moich rodziców, bez których nic by się nie udało. Trzymam kciuki za Twoje sprawy urzędowe, na pewno się uda, cierpliwość będzie wynagrodzona później przyjemnością mieszkania w tym cudeńku. Przynajmniej ja tak sobie powtarzam, bo moja budowa może trwać latami.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących i zamierzających budować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...