Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam elektryczne, już w sumie 2 lata są zamontowane, jedynie musiałem przesmarować rolki bo zaczynały skrzypieć, kuć ścian nie trzeba, jest dostęp przez klapę rewizyjną, u mnie całość elektryczna wyszła 11tyś

 

Dzieki za info, w takim razie roznica pomiedzy zwyklymi a elektrycznymi nie jest az taka spora, do tego biore pod uwage ze przy instalacji takich rolet zewnetrznych odpada juz zakup zaluzji wewnetrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam wyceniono rolety 13 szt. z silnikami na 12 tyś są dwa rodzaje silników ta wycena jest zrobiona z silnikami które wykrywają przeszkody lub problem z prowadnicą np. ostra zima i w prowadnicy nazbiera się śnieg i przymarznie

dobra cena, ja mam tylko w tarasowej taki silnik, aczkolwiek pozwoliłem sobie na "fuchę" i roleta okna tarasowego ma 3 pancerze na jednym wałku i silniku, są problemy, każdy pancerz powinien mieć osobny silnik

Edytowane przez kulca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czytam sobie na temat kosztów rolet elektrycznych i po raz kolejny widzę, że na temat kosztów nie ma co dyskutować, bo różne rejony polski różnie wychodzą, może nie uwierzycie, ale my za wszystkie rolety(14 szt) z pełną elektryką wydaliśmy 7 tyś. zaznaczam tylko, że były bezpośrednio od producenta rolet w moim mieście- czyli zero pośredników. albo marża sprzedawców jest kosmiczna, albo koszty produkcji w waszych miastach są mega. chyba wybieram opcje mieszkania w małej wiosce i płacenie taniej za to co wy macie w tak wysokich cenach. a może poszukajcie jakiegoś producenta na "zewnatrz", przecież koszty wysyłki takich rolet na palecie nie są takie drogie.a na pewno sporo zaoszczędzicie.

pozdrawiam i duże chęci do pracy, bo u mnie ostatnio grypa panuje i jakoś na nic nie ma ochoty. chociaż pogoda pozwoliła zrobić jeszcze kilka "rzeczy" które były przewidziane na wiosnę. jak zdrówko pozwoli to zrobię kilka fotek na zewnątrz.

trzymajcie się cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa "idzie" w góre :) Pogratulować :)

 

 

Powoli w górę... ale mam pytanie (chyba ważne):

 

 

Czy jest wielkim problemem jeżeli ławy pod słupy (taras i ganeczek) wylane będą później? Moi "szacher'machery" mówią że żaden problem ale póki co nie wyznaczyli, nie wylali (nie wspominając o wykopie, ławie i szalunkach...).

 

Będę wdzięczny za odp!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie u nas na "placu boju " jak na razie cisza. Od wiosny ruszamy z reszta taki był zamysł by w tym roku zrobić fundamenty zaczęliśmy dopiero pod koniec września a niestety mamy baardzo nierówną działkę różnica w najwyższym miejscu 1,5m. Mam nadzieje że jakoś do przyszłej zimy zdążymy choć do zamkniętego się wyrobić.

Mam pytanie do Kulca u kogo zamawiałeś dachówkę bo jesteśmy z tego samego regionu zaledwie 40 km. Przez zimę chcemy kupić cały materiał może ciut taniej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wielkim problemem jeżeli ławy pod słupy (taras i ganeczek) wylane będą później? Moi "szacher'machery" mówią że żaden problem ale póki co nie wyznaczyli, nie wylali (nie wspominając o wykopie, ławie i szalunkach...).

 

Będę wdzięczny za odp!!!

 

Można tak zrobić tylko w zasadzie podwójna praca, no i jeszcze kwestia betonu, jeżeli z "gruchy" to trzeba 2 razy zamawiać. Ale poza tym nie widzę innych problemów.

Edytowane przez magdalenawaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...