Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Witajcie

 

mam pytanko odnośnie słupów a w zasadzie ich ocieplenie styropianem i zmianę ich formy,fachowiec zawołał 3000zl za 5 słupów

(3 przy wejściu i 2 przy tarasie) ,czy nie uważacie że to przesadzona cena?

 

pozdrowienia

 

Tak, to bardzo wygórowana cena, a przecież nie wymaga to dużego nakładu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... Afrodyta77 nie zmieniaj słupow na proste, popsujesz caly urok naszego projektu.

 

Dla mnie to byla jedna z pierwszych zmian jakie wprowadziliśmy z zoną :D:D:D - także różne są gusty ;).

 

Zastanawiam się nad likwidacją jednego okna w salonie, mianowicie tego obok wykuszu. Czy ktoś z WAS też tak zarobił? Byłabym wdzięczna za opinie :)

 

Ja zlikwidowałem u Siebie to okno, ale powiększyłem okna w wykuszu. Z decyzji jestem zadowolony - ale tak naprawdę wszystko zalezy od tego jak ma wyglądać salon. Mi zależało żeby mieć w tym miejscu ścianę na powieszenie dużych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zlikwidowałem okno w salonie, całą ścianę z wykuszem mam od południowej strony - nie narzekam na brak światła. Poza tym na tej ścianie mogę jakąś komodę postawić. Dzisiaj kliknę parę zdjęć - pokaże jak to wygląda.

 

Super! Myślę, że zdjęcia pomogą mi podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zlikwidowałem u Siebie to okno, ale powiększyłem okna w wykuszu. Z decyzji jestem zadowolony.

 

To tak samo jak u nas. Tego okna w salonie nie będzie ale za to okna w wykuszu będą powiększone. Takie rozwiązanie widziałam u mojej znajomej w Afrodycie i bardzo mi się spodobało :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 Listopada rozpoczeliśmy prace nad naszą Afrodytą. Dzieki pieknej pogodzie możemy sie pochwalić odniesionym sukcem w postaci prawie zakończonego stanu zero 19 grudnia będziemy zalewać ławe. Szalunki w łazience przygotowane pod najnowszy wymysł mojej żony tzn wanna wkopana w ziemie.... Nie ma to jak kobieca wyobraznia. Pozdrawiamy serdecznie.

DSCN1304.jpg

DSCN1519.jpg

DSCN1527.jpg

DSCN1530.jpg

DSCN1524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moi drodzy...

 

Potrzebuje pomocy... Moi "fachowcy" rozłożyli mi własnie rury od instalacji kanalizacyjnej.

 

Czy u Was równiez kładli bezpośrednio w wykopanych rowach? Czy po przekłuciu sie w ścianach fundamentowych niczym nie izolowali miejsc styku rury z ścianami? Czy utwardzali w jakiś sposób wykop?? Czy u Was również miejsca wyjść rur (do połączeń min. wc, wanny, umywalek i prysznica) sa (+/-) obok gdzie będą znajdowały się sanitariaty czy wyliczaliście dokładnie gdzie będą się znajdować i dokładnie w tych miejscach wyciagnbeliście rury w góre? Moi "njawszechmogący" mówią: 'tu dojdzemy rurą tam dotniemy a tu sie wstawi kolanka i doprowadzi wyjścia'...

 

Zastanawiam się czy nie powinni wszystkiego kłaść jeszcze raz, bo część wyjść mija się z miejscem docelowym o dobre 50/70cm :/

 

Dzięęęęęękuję za informację!!!!

Edytowane przez FalubazZIelonaGora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...