Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

jeśli wydłużysz krokwie to musisz obniżyć łuk nad tarasem,albo będzie miał poprawki jak u mnie,trzeba obniżyć styropianem min 25 cm.Jest na bieżąco ze stanem surowym bo właśnie łatują nam dach,kryjemy karpiówką wiec łat idzie 2 razy tyle co normalnie,przy innej dachówce,

 

Jesteś z Zielonej Góry?

zapraszamy do nas na budowę mieszkamy 90 km od Zielonej,w Górze obok Leszna:)

 

Dziekuje za wskazowke co do luku nad tarasem.

Dziekuje rowniez za zaproszenie ale poki co nie moge skorzystac poniewaz nie przebywam w kraju, a budowac sie bedziemy pod Rzeszowem, mamy zamiar zaczac w przyszlym roku jak sie nam wszystko pouklada zgodnie z naszymi zalozeniami ;)

Teraz jak wspomnialas o luku nad tarasem to przyszlo mi na mysl jak z przodu domu bedzie wygladalo wejscie na slupach - czy slupy sa dluzsze a reszta bez zmian czy ten "daszek" przed wejsciem (co prowadzi do drzwi glownych) jest wyzszy (mam na mysli ten trojkat ??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje za wskazowke co do luku nad tarasem.

Dziekuje rowniez za zaproszenie ale poki co nie moge skorzystac poniewaz nie przebywam w kraju, a budowac sie bedziemy pod Rzeszowem, mamy zamiar zaczac w przyszlym roku jak sie nam wszystko pouklada zgodnie z naszymi zalozeniami ;)

Teraz jak wspomnialas o luku nad tarasem to przyszlo mi na mysl jak z przodu domu bedzie wygladalo wejscie na slupach - czy slupy sa dluzsze a reszta bez zmian czy ten "daszek" przed wejsciem (co prowadzi do drzwi glownych) jest wyzszy (mam na mysli ten trojkat ??)

 

Tak słupy przy wejsciu też sa wyższe,na początku roku moja ekipa zacznie je obrabiać ,na razie mają rozrysowane,dam znać jak juz beda gotowe,trochę boję się tych slupów bo jak beda zle zrobine psują cały urok wejścia,pooglądaj zdjecia uzytkowników na forum jedni mają pięknie zrobione a u innych słupy sa np.za cieńkie i wyglądają okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje rowniez za zaproszenie ale poki co nie moge skorzystac poniewaz nie przebywam w kraju, a budowac sie bedziemy pod Rzeszowem, mamy zamiar zaczac w przyszlym roku jak sie nam wszystko pouklada zgodnie z naszymi zalozeniami ;)

 

Witam. Fajnie, że jest ktoś z Podkarpacia :) My mieszkamy 50km od Rzeszowa.

Też zaczynamy budowę w przyszłym roku. Nasz dom już stoi przygotowany na paletach ;) więc jak tylko na wiosnę pogoda pozwoli to powoli ruszamy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słupy przy wejsciu też sa wyższe,na początku roku moja ekipa zacznie je obrabiać ,na razie mają rozrysowane,dam znać jak juz beda gotowe,trochę boję się tych slupów bo jak beda zle zrobine psują cały urok wejścia,pooglądaj zdjecia uzytkowników na forum jedni mają pięknie zrobione a u innych słupy sa np.za cieńkie i wyglądają okropnie.

Kurcze wiesz ze nie zwrocilam na to uwagi, ale pewnie masz racje, zauwazylam u kogos slupy z pieknej cegly takiej starej z rozbiorki chyba, ale pozniej zakryto je steropianem - takie wlasnie ceglane by mi sie podobaly - lubie cegle i planuje kilka scian w srodku wykonczyc cegla. Wklej jakies zdjecia z budowy - mile widziane cokolwiek co masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Goshia7

 

ooo jak fajnie!!! wreszcie ktos z okolic, my okolo 20 kilometrow na poludnie od Rzeszowa gmina Lubenia. Gosiu (bo chyba tak masz na imie) czy masz moze jakiegos dobrego projektanta adoptujacego??? Czy robiliscie jakies zmiany w projekcie???

Edytowane przez Felutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich budujących i chcących budować ten domek-my należymy do tej drugiej grupy:). Bardzo fajnie, że są tu budujący z okolicy tj. podkarpacia, my mieszkamy ok. 80 km od Rzeszowa w kierunku Przemyśla i mamy nadzieję wymieniać się doświadczeniami z realizacji tego projektu z innymi budującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Goshia7

 

ooo jak fajnie!!! wreszcie ktos z okolic, my okolo 20 kilometrow na poludnie od Rzeszowa gmina Lubenia. Gosiu (bo chyba tak masz na imie) czy masz moze jakiegos dobrego projektanta adoptujacego??? Czy robiliscie jakies zmiany w projekcie???

 

Zgadza się na imie mam Gośka :) Jeśli chodzi o projektanta to my mieliśmy od siebie z miejscowości, moja koleżanka ma biuro a tak poza tym to nie znam nikogo, więc nie bardzo pomogę. Co do zmian to trochę pozmienialiśmy ale głównie w środku.

Jeśli dobrze się orientuje to gdzieś koło Lubeni jest miejscowość Połomia? Czasami tam bywam u znajomej w odwiedzinach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na imie mam Gośka :) Jeśli chodzi o projektanta to my mieliśmy od siebie z miejscowości, moja koleżanka ma biuro a tak poza tym to nie znam nikogo, więc nie bardzo pomogę. Co do zmian to trochę pozmienialiśmy ale głównie w środku.

Jeśli dobrze się orientuje to gdzieś koło Lubeni jest miejscowość Połomia? Czasami tam bywam u znajomej w odwiedzinach. Pozdrawiam

Tak tak wiec tam niedaleko bedziemy sie budowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich budujących i chcących budować ten domek-my należymy do tej drugiej grupy:). Bardzo fajnie, że są tu budujący z okolicy tj. podkarpacia, my mieszkamy ok. 80 km od Rzeszowa w kierunku Przemyśla i mamy nadzieję wymieniać się doświadczeniami z realizacji tego projektu z innymi budującymi.

 

witaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie było mnie dawno, a na forum " ożywienie"

przesyłam kilka zdjątek z "świątecznej afrodytki" i skończone klinkiery na zewnątrz.teraz planujemy ogród.

życze wam wesołych świąt i oby każdy za rok spędzał je w swoim domku.

pozdrawiamy

http://img822.imageshack.us/img822/7715/dsc09934medium.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img193.imageshack.us/img193/8431/dsc00472medium.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img814.imageshack.us/img814/9185/dsc00466medium.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez darasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich budujących i chcących budować ten domek-my należymy do tej drugiej grupy:). Bardzo fajnie, że są tu budujący z okolicy tj. podkarpacia, my mieszkamy ok. 80 km od Rzeszowa w kierunku Przemyśla i mamy nadzieję wymieniać się doświadczeniami z realizacji tego projektu z innymi budującymi.

 

Witaj. Fajnie, że jest nas więcej na Podkarpaciu :) Na jakim jesteście etapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...