Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj. Fajnie, że jest nas więcej na Podkarpaciu :) Na jakim jesteście etapie?

 

Cześć, my narazie jesteśmy tak jak napisałam w pierwszym poście w grupie chcących budować i jesteśmy na etapie kompletowania dokumentacji, mamy nadzieję ruszyć z fundamentami na wiosnę, a dalszą budowę odłożyć na 2013( dobra strona tego jest tylko taka, że mamy więcej czasu na odłożenie kasy). A na jakim etapie Ty jesteś? Może to właśnie Twój domek będę mogła obejrzeć na żywo ?.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darasek - pieknie wszystko wyglada - co to za cegla???

zuziaa32 - co to za dachowka - bardzo ladnie sie prezentuje - widac ze budowa idzie bardzo starannie :)

 

Chcialam zapytac tez Was obojgu czy dokladaliscie 1 pustaka, czy tak jak w projekcie??? - wogole robiliscie jakies znaczne zmiany w projekcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felutek dachówka to Roben MonzaPlus miedźiana(czymś tam jeszcze powlekana)...nie dokladalismy pustaka :)Całkowity koszt dachu(łaty,kontrłaty,orynnowanie i robocizna) wyszedł w październiku tego roku 47 tys.Nie wiem czy to dużo czy to mało ale mieliśmy kilka wycen i ta była najlepsza:)

 

Witaj

 

nie wiem jak to zrobiliscie że dach Wam wyszedł 47 tys,bo mnie wiezba kosztowała 9750 zł netto,robocizna polożenie wiezby 6000zł,odeskowanie dachu 6000zl metalowe elementy 3000 zł,papa,dachówka,akcesoria 38 000 tyś,robocizna położenie dachówki i orrynnowanie 20 000 tyś i rynny 3,5 tyś.....

 

w wielkim sktócie to ...ok 90 000 tyś:((

 

zapomniałam o deskach i łatach czyli kolejne 10 000,oj już nawet nie liczę

 

ale gratuluję,najwazniejsze że dach skończony:)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich forumowiczow. Oto zdjecia naszej Afrodyty

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc07716yc.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc07714t.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/39/dsc07712n.jpg/

DSC07712.jpg

DSC07717.jpg

DSC07715.jpg

Edytowane przez rogna78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFRODYTA77 za 47 tys zrobione to co napisałam w nawiasie:) łaty,kontrłaty,dachówka,orynnowanie i robocizna....za zrobienie więźby z odeskownaiem i opapowaniem zapłacilismy 12 tys.,a sama więźba,deski i papa około 15 tys....pozdrawiam:)

 

 

 

jakby nie było najważniejsze że nasze Afrodyty się budują a my cieszymy się ich widokiem:)

 

pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim etapie Ty jesteś? Może to właśnie Twój domek będę mogła obejrzeć na żywo ?.:rolleyes:

 

Chcemy zacząć jak najszybciej jak tylko pogoda pozwoli (a z pogodą to różnie bywa:/) jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do wakacji będziemy mieć SSO. Oczywiście serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiliśmy i zadatkowaliśmy dachówkę zdecydowaliśmy się na Bornholm Tobago, rynny niagara cały komplet włącznie z obróbkami blacharskimi i tą całą resztą wyszło nam 32500 ciut drożej niż Monza ale dachóweczka jest drobniejsza wchodzi jej nawet 13 na m2 ale naprawde podoba nam się bardzo cieszę się kurcze że już tyle mamy z głowy jutro zamawiamy okna bo przeceny nawet do 50 %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i co do tych okienek ma ktoś okna z Oknoplastu jak się sprawują ? Chyba się przekonuje właśnie do tej firmy Drutexu coś się boję

 

Ja mam zamówione na koniec stycznia z oknoplastu,piekny profil PLATIUNIUM orzech obustronne z roletami ,cena promocyjna 21 000;)

 

a drzwi z firmy Węgrzyn,model 028 tez na koniec stycznia,juz nie moge się doczekać:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie słyszałam same pozytywy o Oknoplaście my mamy troszkę mniej okien niż jest w projekcie pomniejszone w salonie bo salon mamy niestety na północ zamiast okna w pomieszczeniu gospodarczym mamy drzwi i tylko jedno okno w garażu właśnie robili nam wycene koszt okien w Oknoplaście 13 000 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...