Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Chcemy zacząć jak najszybciej jak tylko pogoda pozwoli (a z pogodą to różnie bywa:/) jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do wakacji będziemy mieć SSO. Oczywiście serdecznie zapraszam :)

 

Bardzo chętnie skorzystamy z zaproszenia, jak efekty będą już widoczne. Więc czekamy na wiosnę, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszytskich w ostatnim dniu 2011 roku ;)

 

Od razu pytanie: do jakiej wysokości zasypywaliście budynek?? Nie wiem jak to zrobić aby było z jednej strony najlogiczniej z drugiej strony tak aby mozna było ładnie połozyć cegłę klinkierową...

 

Darasek załączył(a) zdiatko swojego domku - na jakiej wysokości zasypywaliście ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....no i jeszcze wewnątrz, mamy antresolę i w tej chwili dużo różnych pomysłów.....

Nie wiemy jeszcze jak ostatecznie będzie wyglądała, jakie kolory, materiały i jakie oświetlenie.

 

 

...........................

 

Podzielcie się Waszymi projektami......albo

jeśli ktoś z Was ma jakieś ciekawe zdjęcia albo linki aranżacje to bardzo chętnie zobaczymy.

8.jpg

6.jpg

7.jpg

5.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze klika....

 

Czekamy na Wasze zdjęcia, dużo zdjęć........:):)

 

adranek jeżeli możesz wklei fotkę planu poddasza z uwzględnieniem antresoli i pomieszczeń. Ja próbowałem zaprojektować antresolę ale projektant miał z tym trochę problemów. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adranek jeżeli możesz wklei fotkę planu poddasza z uwzględnieniem antresoli i pomieszczeń. Ja próbowałem zaprojektować antresolę ale projektant miał z tym trochę problemów. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Witam,

 

Nie robiliśmy projektu antresoli, tylko z majstrem uzgadnialiśmy w trakcie budowy.

W końcu wyszło tak, że pustkę nad salonem zrobiliśmy tak jak kończy się kuchnia i do słupa tak jak na zdjęciach.

U góry wyszedł pokój otwarty, sporo w nim skosów ale wystarczy - zdjęcie nr 13.

Sypialnia naprawdę spora, zdjęcie nr 14 i łazienka zdjęcie nr 15.

Duża część poddasza zostanie niezagospodarowana na schowek, taki na kartony itp - zdjęcie nr 16

15.jpg

16.jpg

14.jpg

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety z przyczyn finansowych musimy z zona zrezygnowac z tego cudownego projektu.

Projekt zakupiliśmy w 2010 w Poznaniu z biura Twoj Projekt - przedstawiciela dobre domy .

do sprzedzy mam pełen komplet otrzymany od biura

Projekt jest wersją lustrzaną

koszt projektu ustalam na około 2000 zł brutto

 

zainteresowanych prosze o kontakt namojego prywatnego maila

 

[email protected] lub telefonicznie 600407673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...