Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam !

 

Przeglądam te forum już chyba ponad rok, śledziłem postępy i dyskusje poszczególnych osób z wielkim zaciekawieniem ... jest to niezwykle pomocna lektura.

 

Niezmiernie miło mi poinformować, że zaczynamy budowę w okolicach Gorzowa Wlkp. jak tylko warunki pogodowe pozwolą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]101692[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]101693[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]101694[/ATTACH]

 

Witaj! Chciałem się dowiedzieć jaką masz wysokość krokwi które wykorzystane były do budowy konstrukcji dachowej?

I jaka jest odległość (dł krokwi nad antresolą) od podparcia na murłacie do podparcia "na górze"

PozdrSEBA WLKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Po ponad półtorarocznej walce o pozwolenie na budowę w końcu się udało. Mam jednak problem bo "szanowna" Pani architekt trochę nakombinowała i ostatecznie mój projekt to lustrzane odbicie lustrzanego odbicia ;) Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi wysłać skan projektu w wersji "normalnej" ażeby ekipie się wygodniej pracowało? Ja ze swojej strony mogę zaproponować wysłanie lustrzanego odbicia jeśli komuś jest potrzebne.

Mój adres: [email protected]

Baaardzo proszę o pomoc... :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję najpiękniejszej AFRODYTY jaką widziałam:)

Mam pytanko,ponieważ widzę że masz karpiówkę na dachu,ja kupiłam także karpiówkę koramika,a teraz mam problem czy deskować pod nią dach czy nie?

możesz mi powiedzieć czy deskowałeś?

oraz ile płaciłeś za położenie karpiówki,mi ekipa zawołała 60 zł za metr samej karpiówki,20 za więżbe i 16 za deskowanie i folie,czy to żczy normalnie???

 

Bardzo przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi. Szczerze mówiąc nie sądziłem że będą jakieś pytania a tym bardziej, że nasz dom wzbudzi tam miłe reakcje. Dziękuję za miłe słowa.

 

Co do dachu i karpiówki to nie jestem w stanie dać odpowiedzi gdyż my z wykonawca umawialiśmy się na SSO razem z jego materiałami. W to wchodził i dach z pokryciem oraz chudziak. Za całość od fundamentów do dachu zapłaciliśmy 220tyś. Czy to dużo? Rożnie mówią. My nie mieliśmy wyboru. Firma była godna zaufania a ja spędzam sporo czasu poza miejscem zamieszkania więc właściwie cała budowa była na głowie żony. Więc byliśmy zdecydowani więcej zapłacić ale mieć pewność że wszystko będzie zrobione tak jak należy. Po 2 latach mieszkania mogę śmiało powiedzieć że była to trafna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...