Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super Falubaz ! Brakuje tylko zielonej trawki ;) Proponuje Ci wyslac te fotki na konkurs foto dobrychdomów. Zgłoszenia do końca maja ;)

 

Hey...

 

Chętnie bym to zrobił, ale nie ma szans na zakończenie reaalizacji do końca maja :(

Planuje "zasiedlenie" domku w połowie sierpnia, a zgłoszenia dotyczą tylko skończonych realizacji :(

 

Dodam za kilka chwil foto wnętrza - w trakcie realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)Faluba możesz powiedzieć co to za cegła?A może płytka?:)Będę wdzieczna:)Jest idealna:)

 

 

 

 

Hey...

 

Niemiecka firma MUHR cegła nazywa się Norderney (ręcznie formowana cegła klinkierowa).

 

 

Poniżej kilka fotek, szczególnie kominek (chociaż moja żona mówi że to traktor, 120cm x 70cm) który był tak dłuuuugo zamawiany!

 

.

4.jpg

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Falubaz, dzięki za zdjęcia. Ładnie to wygląda, może tak na żywo można zobaczyć, idzie długi wekend, mam do Ciebie około 60km, biorę zimne piw... i mogę podjechać, jeśli to nie problem daj znać najlepiej nr tel, mój adres; [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Falubaz, dzięki za zdjęcia. Ładnie to wygląda, może tak na żywo można zobaczyć, idzie długi wekend, mam do Ciebie około 60km, biorę zimne piw... i mogę podjechać, jeśli to nie problem daj znać najlepiej nr tel, mój adres; [email protected]

 

 

Hey... wysłałem numer tel na maila. Z tym weekendem lipa :( ale czekam na kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankes - uważaj na te kominy z cegły, żeby porządnie od wewnątrz pomurowali. Szwagier sobie taki sprawił komin do pieca "kopciucha" (z dmuchawą) i co sezon mu się sadza zapalała, straż pożarna wpadała i trochę mu bałaganili. Przy piecach z regulowanym nawiewem strasznie sadza się osadza - teraz nauczony doświadczeniem co miesiąc musi komin czyścić i oprócz tego kwasówkę musiał wpasować. Pozdrawiam budowniczych.

Ja w Afrodycie mieszkam od 3 tygodni - rewelacja. Wszystko jest tak jak powinno być w domu. Projekt jest bezbłędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...