Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich zwolenników Afrodyty :welcome: Jestem nowy na forum, choć przeglądam je już od jakiegoś czasu kiedy to, zdecydowałem się właśnie na ten projekt. W ubiegłym tygodniu właśnie rozpocząłem budowę, więc i ja już mogę się pochwalić fotkami :)[ATTACH=CONFIG]113780[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]113781[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]113782[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]113783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]113784[/ATTACH]

 

Witamy na forum!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich, mam do was prozbe czy ktos z was kupowal ostatnio wiezbe ? interesuja mnie ile placiliscie gdyz nie ukrywam szukam jak najtaniej :) jak narazie dostalem dwie wyceny u mnie na miejscu w Kostrzynie nad odra powiedzieli mi 27 tys , w Wolsztynie z prefabrykatów 25 tys (dzieki Falubaz za namiary), slyszalem rowniez od AFRODYTA77 ze wydala na wiezbe plus strop niecale 10 tys, no ale to bylo dwa lata temu, szkoda ze teraz nie jest tak tanio ,a moze jest dlatego prosze o wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich, mam do was prozbe czy ktos z was kupowal ostatnio wiezbe ? interesuja mnie ile placiliscie gdyz nie ukrywam szukam jak najtaniej :) jak narazie dostalem dwie wyceny u mnie na miejscu w Kostrzynie nad odra powiedzieli mi 27 tys , w Wolsztynie z prefabrykatów 25 tys (dzieki Falubaz za namiary), slyszalem rowniez od AFRODYTA77 ze wydala na wiezbe plus strop niecale 10 tys, no ale to bylo dwa lata temu, szkoda ze teraz nie jest tak tanio ,a moze jest dlatego prosze o wypowiedzi

 

Ja więzbe kupowałam w listopadzie 2011 i kosztowała około 9750 ale do tego doszedł strop 200m około 5000zł ,deski na dach 11 kubików ,łaty pod dachówkę i razem wyszła kwota około 30 tyś:(

do tego doszedł koszt położenia dachówki 60 zł za metr karpiówki i ponoć miałam tanio:)

mój daszek pochłonoł ponad 100 tyś:bash:

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magdalen1

Witam Wszystkich

Mam prośbę do szczęśliwców, którzy już mieszkają w artemidach. Siedzimy nad zmianami w projekcie i już dostajemy "świra". Chcemy przenieść schody, zlikwidować słup w pokoju, powiększyć kuchnię (wtedy będzie tylko jeden słup od frontu), wyprostować dach tak by tworzył jeden ciąg z garażem. Proszę, wstawcie zdjęcia, podzielcie się uwagami po zamieszkaniu. Podobno zawsze wychodzą pewne ulepszenia dopiero jak się pomieszka:).

Myślę, że piszę w imieniu wszystkich budujących i mających zamiar budować.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich, mam do was prozbe czy ktos z was kupowal ostatnio wiezbe ? interesuja mnie ile placiliscie gdyz nie ukrywam szukam jak najtaniej :) jak narazie dostalem dwie wyceny u mnie na miejscu w Kostrzynie nad odra powiedzieli mi 27 tys , w Wolsztynie z prefabrykatów 25 tys (dzieki Falubaz za namiary), slyszalem rowniez od AFRODYTA77 ze wydala na wiezbe plus strop niecale 10 tys, no ale to bylo dwa lata temu, szkoda ze teraz nie jest tak tanio ,a moze jest dlatego prosze o wypowiedzi

 

 

sa takie firmy co tna drzewo na miejscu na budowie, przyjezdzaja z trakiem czy jak to sie nazywa i ladnie na miejscu wszystko ci potna, no jeszcze to wtedy trzeba recznie impregnowac, no ale o ile jest taniej i do tego ile zostaje ci opalu, u nas z tego prawie caly dach udalo sie deskowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...