Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

trawka niebawem wzejdzie mam nadzieje?

 

 

http://img836.imageshack.us/img836/2172/zdjcie0364y.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

super!!! już nie mogę się doczekać tak uporządkowanej działki i posianej trawki! powolutku zbliżamy się do tego celu, a czy w tym roku się wyrobimy ?? zobaczymy , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darasek, Twoja Afrodyta zapiera dech w piersiach. Jak dla mnie to jedna z TOP5 najpiekniejszych Afrodyt na tym forum. Życzę szybkiego zagospodarowania ogrodu i posiania trawki.

beata z kielc: kamien na ogrodzeniu, ogrodzenie i tarasy tez robią wrażenie. Jak bedzie kolor na elewacji to też się zrobi mega pięknie.

wera-padi co bedzie na tarasie zamiast ziemi i trawy?

mariusz_magda wasza Afrodyta tez fajnie wykonczona kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Darasek pomalutku a do celu ja robie porządek w ogrodzie 2 lata weszło mi 30 aut 25 tonowych ziemi ,masakra ale nareszcie koniec , trawa zasiana i to koniec , malowanie skończone jeszcze drzwi,meble kuchenne i wprowadzamy się mam nadzieje że za 2 miechy pozdrawiam wszystkich Piotrek Twoje wykończenie na zewnątrz jest super nie ukrywam że coś tam trochę łykne Edytowane przez wera_padi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawka niebawem wzejdzie mam nadzieje?

wzejdzie, ja zasiałem 30 maja, równiez zamontowałem nawadnianie, jest to rewelka, równomierne podlewanie, na które sobie patrze sącząc zimne piwko, robiąc je samemu można wiele kasy zaoszczędzić (na stronie gardeny jest program do projektowania), zraszacze polecam rainbirda, są tańsze a bardzo dobre

moja trawka:

trawa1.JPG

trawa2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzejdzie, ja zasiałem 30 maja, równiez zamontowałem nawadnianie, jest to rewelka, równomierne podlewanie, na które sobie patrze sącząc zimne piwko, robiąc je samemu można wiele kasy zaoszczędzić (na stronie gardeny jest program do projektowania), zraszacze polecam rainbirda, są tańsze a bardzo dobre

moja trawka:

 

 

Program jest darmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie miejsca jest bardzo dużo, mam sporą kanapę, komodę na ścianie pomiędzy oknami wykuszy a salonowym, do tego małe mebelki pod telewizorem i barek (zdjęcia już załączyłam wcześniej na forum)

wystarczająco na tyle, że dzieciaki urządzają sobie niezłe gonitwy, a ja czasami biegam za nimi :yes: i iiiiiiiii można się zmęczyć :D

w jadalni stół, po rozłożeniu ma 3,5 m - wchodzi troszkę do salonu, imprez było już sporo na 20 osób i miejsca nie brakowało.

no chyba, że wy lubicie mieć lotnisko w domu to faktycznie może być mało.

przy tych metrach jest co sprzątać,

 

a przecież nie chcemy być niewolnikiem odkurzacza i mopa :-|0

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...