Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

macie dużą powierzchnię do wykostkowania - ale będzie pięknie...

 

 

Hej sąsiedzie MELCZAK:)

ciekawe kiedy nam położą kostkę???u mnie planowana jest dokładnie za rok,zamierzam się też wprowadzić za rok podczas wakacji,zobaczymy czy się uda;)Budowanie bez kredytu sprawia radość ale troszkę to trwa...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witamy,

właśnie przymierzamy się do rozpoczęcia budowy Afrodyty tzn.fundamenty ruszają za 2 tygodnie, chcemy wprowadzić małe zmiany min.częściowe podpiwniczenie,schody do piwnicy i na strych, ścianę kolankową na 1 pustaka i mamy do was Forumowiczów zapytanie: czy jest ktoś z woj. podkarpackiego, małopolskiego bądź świętokrzyskiego który chciałby nas zaprosić żebyśmy mogli zobaczyć jak ten dom wygląda na żywo? Będziemy wdzięczni jeśli ktoś z was chciałby się pochwalić nam tym co zbudował.Pozdrawiamy i prosimy o odpowiedź na forum lub na maila [email protected].;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czas leci jak szalony a prace na ogrodzenie nie chcą tak szybko się kończyć, ciągle coś do robienia. w ostatnim czasie udalo nam się zrobić kostkę tzn opaske z kostki wokół domu. teraz zaczynamy płot z przodu aby móc położyć resztę kostki.

bałam się kostki tzn czy to wszystko będzie grało. mi się podoba, a czy wam możecie ocenić po zdjęciach ( fotografem nie jestem , ale coś widać :)

<a href=http://imageshack.us/a/img820/5246/dsc03902medium.jpg' alt='dsc03902medium.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czas leci jak szalony a prace na ogrodzenie nie chcą tak szybko się kończyć, ciągle coś do robienia. w ostatnim czasie udalo nam się zrobić kostkę tzn opaske z kostki wokół domu. teraz zaczynamy płot z przodu aby móc położyć resztę kostki.

bałam się kostki tzn czy to wszystko będzie grało. mi się podoba, a czy wam możecie ocenić po zdjęciach ( fotografem nie jestem , ale coś widać :)

<a href=http://imageshack.us/a/img820/5246/dsc03902medium.jpg' alt='dsc03902medium.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

 

Achh...

 

Moim zdaniem świetnie wygląda ta kostka, połączenie z klinkierem super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...