Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[ATTACH=CONFIG]223242[/ATTACH]

 

Jak będą lepsze warunki pogodowe, to dodam więcej zdjęć.:)

 

 

[ATTACH=CONFIG]223814[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]223815[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]223816[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]223817[/ATTACH]

 

 

Piękny dom :yes: fajnie wygląda ten klinkier na wykuszu i tarasach :) Wiesz może jaki to kolor elewacji? Bardzo ładny. A drzwi to mamy takie same jak Wy :cool:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor elewacji to Majster-pol tynk silikonowy odcień nr 052. :) Pozdrawiam

 

Dzięki za odpowiedź :) u nas na razie jest tylko grunt z kolorem, tynk będzie później jak już uporamy się z ziemią wokół domu. Wasz kolor jest bardzo ładny, właśnie coś takiego bym chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką radością dzielę się moją AFRODYTĄ:)

Wprowadziliśmy się 1 listopada ,w moje urodzinki, wiec prezent był nieziemski.

 

dzielę się z Wami moimi wnętrzami, zainspirowana wnętrzem domu forumowej OLI i jej betonów,oraz kolorków Gosi Glamour,postanowiłam je połączyć i wyszło mi to....

 

Jeszcze wiele rzeczy jest do skończenia ale te które już są bardzoooo cieszą

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących:)

 

 

 

 

IMG_1694.jpg

 

IMG_1713.jpg

 

IMG_1683.jpg

 

IMG_1687.jpg

 

IMG_1691.jpg

Edytowane przez AFRODYTA77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kilka fotek....mam nadzieję że Ola nie urwie mi głowy za jej gabinet a mój pokój córki;)

 

a poniżej nasza sypialnia

 

 

IMG_1677.JPG

 

IMG_1679.jpg

 

łazienki mamy ZIENIA... jedna czarno biała a druga czarna....oj czyszczenie płyteczek to nie lada wyzwanie;)

 

poniżej drzwiczki moje kochane, w łazience pełne a w pokojach z szybą

 

IMG_1685.jpg

 

 

IMG_1693.jpg

Edytowane przez AFRODYTA77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyta77 gratuluję przeprowadzki :wave:,niech się Wam dobrze mieszka :) :hug:.Bardzo fajnie wyszło :yes:

Za zabudowę w pokoju córki (a mój gabinet) głowy Ci nie urwę :no: ,choć rzeczywiście jest toczka w toczkę :lol2::lol2:,ale chociaż miałaś odwagę się przyznać ,że mój dom był dla Ciebie inspiracją :) A to się ceni :yes: Bo wiesz rożnie z tym bywa ,niektórzy zżynają jak leci ,a słowem o tym nie wspomną :D Ale niech im będzie ,że są tacy kreatywni :lol2::lol2::lol2:

Pozdrawiam serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyta77 gratuluję przeprowadzki :wave:,niech się Wam dobrze mieszka :) :hug:.Bardzo fajnie wyszło :yes:

Za zabudowę w pokoju córki (a mój gabinet) głowy Ci nie urwę :no: ,choć rzeczywiście jest toczka w toczkę :lol2::lol2:,ale chociaż miałaś odwagę się przyznać ,że mój dom był dla Ciebie inspiracją :) A to się ceni :yes: Bo wiesz rożnie z tym bywa ,niektórzy zżynają jak leci ,a słowem o tym nie wspomną :D Ale niech im będzie ,że są tacy kreatywni :lol2::lol2::lol2:

Pozdrawiam serdecznie :hug:

 

 

OLA,

 

dziekuję za miłe słowa,i na 100% mój dom nie byłby piękny bez Ciebie,SERIO!!!

 

Moja starsza córka jest mega zadowolona z pokoju,w zabudowie jest dużo miejsca i powiem tak że cenowo też nie był to duży wydatek.

 

pozostaje nam jeszcze kuchnia do zrobienia ,bo na razie korzystamy z małej kuchni:)super sprawa,zawsze czysto w salonie:)

no i kostka od poniedziałku,ogrodzenie....ogród...och dużo tego.

 

 

dziękuję wszystkim którym się podoba:):):)

wkleję fotki obiecuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas .... po 2 tygodniach mieszkania zbuntował się piec gazowy VIESSMAN....,wiec od piątku przeprosiliśmy nasz drugi dom i wyjechaliśmy na wieś.:yes:

Teraz czekamy na serwis:( i mamy nadzieję ze szybko dojedzie.

 

jak wrócimy do domku będą nowe foteczki,mojej małej kuchni która powstała w kotlowni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...