Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
No jak widzę straszny zastój na forum. Wszyscy oddaja sie przyjemnościom mieszkania w nowych domkach :) Ja tylko gwoli wyjaśnienia - otóż mój piecyk (Klimosz LingDuo 25kW)) w tej łagodnej zimie spalił prawie 4 tony ecogroszku. dokładnie 6 miesięcy palenia. I tyle, pozdrawiam wszystkich - ludzie obudźcie się :) WIOSNA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widzę straszny zastój na forum. Wszyscy oddaja sie przyjemnościom mieszkania w nowych domkach :) Ja tylko gwoli wyjaśnienia - otóż mój piecyk (Klimosz LingDuo 25kW)) w tej łagodnej zimie spalił prawie 4 tony ecogroszku. dokładnie 6 miesięcy palenia. I tyle, pozdrawiam wszystkich - ludzie obudźcie się :) WIOSNA.

 

u mnie też poszły 4 tony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Hehe, dokładnie

 

Hej

no masz racje cisza, dopieszczamy ogrody :-)

U nas jak zwykle się wszystko przesunęło, zaczeliśmy ogród późnym latem, ale pech chciał , że nie mogliśmy go dokończyć.

Ale teraz już gotowy, czekamy na trawke :-:rolleyes:

W trakcie podlewania i siatki na kreta:

 

_DSC7962 (Medium).jpg_DSC7966 (Medium).jpg_DSC7911 (Medium).jpg_DSC7913 (Medium).JPG_DSC7914 (Medium).JPG

Edytowane przez darasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że mega super to wygląda, fajne łuki. To jeszcze ja Cię zapytam jaką firmę nasion trawy wybrałeś? No i oczywiście wklejaj co jakiś czas zdjęcia jak sie zazielenia.

Ja też w tym roku eksperymentuje z trawnikiem, na razie na 200 m.kw. a mam tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beato z Kielc, napisz proszę gdzie zamawiałaś obudowy filarów? Czy może w kieleckiej firmie Megastyro? Pamiętasz koszt?

 

Witam,

 

Filary zrobiłam w następujący sposób:

Stelaż aluminiowy jak pod gipskarton, potem płyta OSB na płytę styropian 1cm+siatka+klej. Konstrukcje stały dwa lata i nic się z nimi nie działo. Po dwóch latach zrobiliśmy struktuę i jak dotąd nie mam żadnych negatywnych uwag i spostrzeżeń.

 

Cała Góra słupa jest tylko ze styropianu (plus siatka z narożnikami i klej). Ogólnego kosztu nie pamiętam - ale znając materiały można go łatwo wyliczyć.

 

W pierwszej wersji chciałam zrobić całość ze styropianu, ale koszt mnie przeraził - o ile dobrze pamiętam około 500zł za gotowy kształt słupa.

 

Pozdrawiam

Beata z Kielc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za cenne informacje. Właśnie koszt gotowego słupa mnie przeraził bo kształtował się w podobnych granicach jak Ty to napisałaś. Twój pomysł na wykonanie wydaje się być tani materiałowo, ale nie wiem jak usługa (no chyba, że wziąć się za to samemu).

 

W każdym razie jeszcze raz wielkie dzięki :)

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...