Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj dołaczam do forumowiczów-budowniczych afrodyty!!!Jestem mężem Beaty z Kielc.Postanowiłem dołączyć aby móc trszkę pogadać na temat budowy Afrodyty!!!Jestem teraz na etapie kupowania materiałówi i mam pewne spotrzeżenia.2 dekarzy i jeden z właścicieli tartaku powiedzieli mi że krokwy ,które są w projekcie{6x18}są za słabe aby utrzymać dachówke i że po paru latach mogą się wygiąć.Czy nich z was nie spotkał się z taką opinią???Ja zamierzam kupić trochę grubsze tj.{8x18}Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dołączam do fanów Artemidy

Po prostu nie wiem od czego zacząć pytania! Rozpoczynam około maja 2008r - bardzo bym chciała wiedzieć na początek:

1) ile kosztowały fundamenty

2) ile kosztował dach

3) ile kosztowała instalacja cieplna

4) ile miesięcy zorganizowana dobrze ekipa będzie to cudo stawiać

5) czy jest jakiś moment, w którym ekipa powiedziała " oj będzie ciężko"

5a) czy ktoś stwierdził po wybudowaniu "mogłem zrobić to inaczej"

6) byłabym wdzięczna za kosztorys oraz fotki

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM FUNDAMENTY OK 52 000

DACH OK 60000

RAZEM Z ROBOCIZNA

JA ZA STAN SUROWY ZAMKNIETY ZAPLACE FIRMIE 60000ZL

CZAS BUDOWY STANU SUROWEGO ZAMKNIETEGO OK 3 MC

DROGIE SA ROBOTY I MATERIAL WIENCA I PODCIAGOW ORAZ NADCIAGOW ZBROJENIE ]

ETAP PARTERU OK 40000 RAZEM Z ROBOCIZNA

STOLARKA OKIENNA DZISIAJ DOSTALEM KOSZTORYS OKIEN ORAZ PATIO DRZWI PRZESUWNE NA TARAZ W OKLEINIE DWUSTRONNEJ NA DAB RAZEM Z MONTARZEM 13500K

KOMINY GOTOWE Z ELEMENTOW 5200

JA REZYGNUJE ZE STROPU NAD SALONEM I KUCHNIA BEDZIE OTWARTA PRZESTRZEN POD SAM STROPODACH

MOJ MAIL SLUZE POMOCA

 

[email protected]

LOKALIZACJA SLUPSK POZDRAWIAM

ROMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETAP PARTERU OK 40000 RAZEM Z ROBOCIZNA

STOLARKA OKIENNA DZISIAJ DOSTALEM KOSZTORYS OKIEN ORAZ PATIO DRZWI PRZESUWNE NA TARAZ W OKLEINIE DWUSTRONNEJ NA DAB RAZEM Z MONTARZEM 13500K

 

Witam,

 

Z czego będziesz miał ściany - tak jak w projekcie z Silki? Po ile aktualnie u Ciebie jest 1m2 takiej ściany? U mnie w październiku było to około 108zł brutto za 1m2 silki 24.

 

Co do okna tarasowego - jaki planujesz podział (piszesz o patio)? Jak szeroki będzie profil okna tarasowego? Moja wycena okien z oknem tarasowym to 20tys, również w kolorze złoty dąb :evil: :o .

 

Pzdr,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOHANSEN

Mnie też się podoba że idziesz tak szybko do góry z budową.Ja zdecydowałem sie na kupno dachówki z Koramica( L-15 czerwona angoba)dlatego że słyszałem od paru dekarzy że dachówki z robena są trochę krzywe.U mnie w Kielcach za RObena plusa na cały dach plus orynnowanie stalowe siba cenę 31tys.A ciekaw jestem jak tam ceny u was !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, od 01.08.2007r wchodzą nowe przepisy dotyczące VATu - teraz 7% jest dla 300 m2 powierzchni użytkowej. Optymistycznie:) tutaj wkelam link w tej sprawie i też tu o garażu napisali:) jak to trzeba te przepisy śledzić jesuuuus:)

 

PS: ja zaczynam jak już pisałam w 2008r

 

Przeszłam się wczoraj po mojej działce już pod kątem fundamentów patrzyłam i się przestraszyłam - bo u mnie jest działeczka dosyć spadzista - czy ktoś też boryka się z Artemidą i pochyłością gruntu???????? z drogi będzie wjazd w porządku, a na ogródek to chyba będę musiała robić 9 schodków:)))

 

Pozdrawiam wszystkich!

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...