Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Darek

Aaaa to o to biega :D Ja bede kupowac przed zima-moze bedzie troche taniej.A ten gosc to zajmuje sie "etatowo" takim przywozeniem materialow?Moze bym tez skorzystala?(gdybys podal namiary :oops: )

Nie bales sie ze Ci nie wiadomo co przywiezie?Ja to sie nie nadaje chyba na budowe -nawet na allegro nie umiem i boje sie kupowaca widze ze tutaj trzeba niezle kombinowac albo miec worek kasy (u mnie ani jednego ani drugiego :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kakusek

 

Rok 2008 jest już zupełnie inny. Ceny są normalniejsze. Zresztą nie ma co panikować. W tamtym roku znajomi ściągnęli Tira cementu ze Szwecji, który był o 50% tańszy od naszego :o . Teraz nie ma granic więc w awaryjnej sytuacji warto poszukać.

Co to gościa z Kolonii to wiem że już nie handluje, bo znajomi dzwonili do niego, a koleś kupił chatę w Hiszpanii i chyba mu tam dobrze. (pewnie za 1 sezon handlu :( ).

A co do ryzyka. Tu muszę powiedzieć że dopiero ciepło mi się zrobiło jak gość nie odbierał kom. przez jakieś 2-3 dni, a 20.000 poszło na jakieś niemieckie konto. Żona mi powiedziała wtedy no jedź synu, szkukaj gościa (frajerze). :evil:

Krótko mówiąc spać przez 2 dni nie mogłem. Wszytko się jednak dobrze zakończyło. Jak to mój brat powiada - "jest ryzyko jest impreza". Ja chyba zamiast imprezy miałem przez 2 dni mocno podniesioną adrenalinę. :lol:

 

Ale to już za mną. Teraz poważnie zabieram się za budowę.

Do rozpoczęcia przygody z "Afrodytą" zostało już tylko 42 dni.

A dodam jeszcze , że śni mi się ona co noc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek_Artemida i tak glosno o tym mowisz?Zona czyta forum ?-oberwie Ci sie za te sny o bogini :D

Masz racje z tymi materialami-(czasem mnie ponosi) w zeszlym roku byl szal a teraz juz chyba wszytsko sie ustatkowalo.Ja startuje w przyszlym roku wiec mam jeszcze troche czasu na rozeznanie rynku.

Bede nadal sledzic Wasze poczynania i czekam na fotki kolejnego pieknego domu.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-)

Od dłuższego czasu śledzę Wasze posty i poczynania w budowie Afrodyty. Nie ukrywam, że strasznie Wam zazdroszczę (szczególnie Marcelce, Nitce i innym, którzy już są na tak dalekim etapie). Ja jestem na etapie oczekiwania na WZ, projektu jeszcze nie zakupywałam, gdyż nie wiem co mi tam wypiszą w tych warunkach :o

Po obejrzeniu setek projektów wybrałam Afrodytkę, bo jest po prostu piękna. Póki co śledzę Wasze postępy i kibicuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich Afrodyto zwolenników i Afrodytomaniaków :wink:

Od niedzieli "studiuję" to forum z zaciekawieniem, a sam projekt od razu wpadł mi w oko, szukając dalej nic, co by spełniało moje oczekiwania nie znalazłem. Po prostu jest piękna !!! Wiem, wiem, że jesteście tego świadomi, ale chcę Was jeszzce bardziej w tym utwierdzić, no i samego siebie też , hehe.

Wczoraj pani z biura "Dobre domy" obiecała wysłać mi projekt, już nie mogę się doczekać, oczywiście gdy wpadnie mi on w ręce, a nie gdy ubędzie mi pieniążków w kieszeni. Nie mogę też się doczekać, kiedy zacznę działać na mojej działeczce.

Chciałbym w tym roku postawić naszą boginię pod dach, na pewno będę uważnie śledził Wasze wypowiedzi, no i dzielił się swoimi informacjami słowno-obrazkowymi.

Bardzo się ucieszyłem, że jest wśród nas mój ziomek ze Zblewa, Matti, którego szczególnie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wkleje cos nowego np. sciany domu ,pozdrawiam :lol:

 

No nareszcie coś się ruszyło na tym forum :p

Obudziłam kilka osób ze snu zimowego :wink:

 

Damil1, idziesz jak burza - super. Czekamy na dalsze fotki.

 

Istana, zazdroszczę Ci tych hektarów :wink: Piękne i szerokie.

 

Avensis, witamy w gronie miłośników Afrodyty :p

 

Pozdrawiam

 

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka jak postepy?

Marcelka, narazie trwają prace, których rezultaty będzie widać za około dwa tygodnie - układanie glazury i terakoty. Jak coś skończą - to wkleję fotki.

W tym tygodniu stolarze mają zamontować parapety wew. i drzwi zewnętrzne.

Dziś pół dnia przejeździliśmy za podłogą do salonu :roll: .

A jak u Ciebie, tynki wewnętrzne już schną? Na jakim jesteś etapie?

Pozdrawiam

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...