Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam KAKA

Kuchnia - własciwie aneks ,do wielkich nie należy ale uważamy ,że bedzie wystarczajaca,a salon wydłuzylismy o 2m .Tez wywnioskowaliśmy ,że pierwotne jego wymiary są nie tak(chyba 3,5m!) teraz 5,5m to duża poprawa. Jak rozszaluje strop wkleje nastepne fotki,może będzie lepszy obraz wielkości tych pomieszczeń!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wycenę robocizny Afrodyty:

 

-ławy, fundamenty, wszystkie ściany i kominy, tarasy zewnętrzne, klatka schodowa na poddasze, strop lany nad parterem - 35 000,00

-więźba - 6500,00

 

To chyba nie za drogo. Budujemy koło Białegostoku.

 

To wycena prywaciarza. Firma za to samo zaśpiewała 56,000.

 

Bloczki suporex Solbet 24x24x56 u nas można kupić po 10,80 z transportem i rozładunkiem. Gdzieś jest taniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My też jestesmy umówieni z murarzem na kwotę 30tyś , ale dogadujemy się co do robocizny lanego stropu i wstępnie padła kwota 5tyś.

 

Jeśli chodzi o więźbę wykona ją dekarz wraz z całością dachu i w Kielcach ceny wahają się od 60 do 80zł za m2 dachu.

 

Pozdrowienia z Kielc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Ania, Tomek i Wojtuś

 

Wasza wycena jest bardzo dobra.

 

Ja dla porównania mogę podać ceny jakie są pod Wa-wą.

U mnie za:

fundamenty (kopane ręcznie),ława, stan "0",ściany (full),schody,strop teriva,więźba, blachodachówka, (bez wstawiania okien, i bramy garaż.), ale jeszcze ocieplenie styro. zgodziłem 68 000 - termin 10 tygodni

 

Więc sami oceńcie ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasze wyceny obejmują wynajmowanie sprzętu budowlanego, ściągnięcie humusu, stemple, etc? Pytam o to, bo u mnie część ekip podawała cenę ze wszystkim (inwestora nic nie interesuje) a część bez tego.

 

 

U mnie ściany z Silki już stoją :). Nadproża na miejscu, ale oczywiście pod koniec jeszcze kilka zmian odnośnie wielkości okien trzeba było wprowadzić. Zostawiłem 20cm na wylewki i ocieplenie. Projekt przewiduje 12cm, ale to jakieś nieporozumienie ;).

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie i pierwszy post na jedynym sensownym forum

gratulacje dla wszystkich zawansowanych w pracach i dla tych co już sie nasiedzieli przy kominku bez względu na porę roku :)

narazie zabrałem się za papiery potrzebne do zgody na budowę

jak ktoś ma godne polecenia ekipy co już to stawiały w wielkopolsce to z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witamy, jesteśmy w trakcie budowy AFRODYTY, bądziemy zalewać wieniec i chcielibyśmy podjechać do kogoś kto mieszka w województwie śląskim i budowe stanu surowego ma juz za sobą :D Ewentualnie skontaktowalibysmy sie telefonicznie. z góry dziekujemy i pozdrawiamy budowniczych AFRODYTKI :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...