Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nitka,

 

Bardzo ładny pokoik, niby mały a bardzo przestronny i ustawny. Moja córka obecnie (w bloku) ma podobną kolorystykę swojego pokoju i juz w Afrodytce zaklepała dla siebie kolory pomaranczowe z połączeniem zieleni.

Co do półmetku, to chyba jeszcze daleka droga przed nami. Ale narazie nie dopadł mnie jeszcze dołek psychiczny. Pomimo jesiennych dni jestem pelna optymizmu i nadziei że w przyszlym roku i ja będę mogła wklejać urządzone pokoiki swoich pociech.

 

Serdeczne pozdrowienia

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów najpiękniejszego z projektów:)

Nitka, gratulacje!!!!! To finał i szczerze Ci zazdroszczę. Ja wiosną zaczynam dlatego z uwagą przyglądam się postępom prac zgromadzonych tutaj budowniczych. Jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszy mnie fakt, że "produkt finalny" nie odbiega niczym od wizualizacji.

Zdecydowałam się na projekt Artemidy, lecz jest coś co budzi mój niepokój. Ścianka kolankowa, która na przekroju wygląda na dość wysoką, czy nie będzie miała wpływu na zmianę proporcji w stosunku do Afrodyty?? Jeśli tak to na ile wpłynie na wygląd zewnętrzny domu?

Stąd prośba do posiadaczy projektu Artemida, jak wysoka jest ta ścianka wg projektu?? Jak to wygląda w realizacji??? Bardzo proszę o informację, będę niezmiernie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów najpiękniejszego z projektów:)

Nitka, gratulacje!!!!! To finał i szczerze Ci zazdroszczę. Ja wiosną zaczynam dlatego z uwagą przyglądam się postępom prac zgromadzonych tutaj budowniczych. Jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszy mnie fakt, że "produkt finalny" nie odbiega niczym od wizualizacji.

Zdecydowałam się na projekt Artemidy, lecz jest coś co budzi mój niepokój. Ścianka kolankowa, która na przekroju wygląda na dość wysoką, czy nie będzie miała wpływu na zmianę proporcji w stosunku do Afrodyty?? Jeśli tak to na ile wpłynie na wygląd zewnętrzny domu?

Stąd prośba do posiadaczy projektu Artemida, jak wysoka jest ta ścianka wg projektu?? Jak to wygląda w realizacji??? Bardzo proszę o informację, będę niezmiernie wdzięczna.

 

Witam i gratuluję wyboru projektu ;).

 

W Artemidzie nie ma ścianki kolankowej. Na wieńcu/stropie jest tylko 10-12cm nadlewka, na to od razu murłata i więżba dachowa. 'Ściankę kolankową' (w '' bo nie jest to typowa scianka) robi się dopiero później ze ścianek gips-kartonowych na wysokości z tego co pamietam 80cm. Jesli jest inaczej i pomylilem cos - poprawcie mnie :wink: .

 

Ja pomimo namawiania mnie przez kilka osob i budowlancow nie podnosilem/nie robilem scianki kolankowej. Powierzchni na gorze mi w zupelnosci wystarczy dla 2 pokoi dla dzieci i lazienki, a po drugie nie chcialem stracic uroku bryly Artemidy - niskiej i rozlozystej parterowki ;).

 

Pzdr,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz w takim razie rzucić okiem na przekrój pionowy?

http://www.dobredomy.pl/?id_project=117&infopage=2

 

Czegoś tutaj nie rozumiem, na przekroju wyraźna i dość wysoka ścianka. Czyżbym błędnie interpretowała rysunek???

 

Chyba zaczyna mnie to przerastać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz w takim razie rzucić okiem na przekrój pionowy?

http://www.dobredomy.pl/?id_project=117&infopage=2

 

Czegoś tutaj nie rozumiem, na przekroju wyraźna i dość wysoka ścianka. Czyżbym błędnie interpretowała rysunek???

 

Chyba zaczyna mnie to przerastać :o

 

To co jest na stronie Dobrych Domów to tylko rysunek poglądowy i nijak się ma do projektu - poproś pracownię a bez problemu prześlą Ci dokladne rzuty i przekroje.

 

W rzeczywistości interesujący Cię obszar przekroju wygląda tak:

 

http://img227.imageshack.us/img227/2463/artemwc7.jpg

 

Pzdr,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, Adam.

Teraz wszystko jasne i czytelne. Jestem już spokojna, choć mam nieodpartą chęć popatrzeć na już zrealizowany obiekt, choćby w stanie surowym, byle zamkniętym.

Szukam zatem budowniczych Artemidy w rejonie województw: łódzkiego, mazowieckiego bądź świętokrzyskiego, chętnych do pokazania swojego "cacka" jakim niewątpliwie jest realizowany obiekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, po trwajacej ponad 2 lata walce z urzedami jestem posiadaczem pozwolenia na budowe :p i dzieki temu nareszcie moga zmienic pozycje z biernego na czynnego obserwatora forum.

obserwuje to forum prawie od poczatku jego istnienia a poniewaz zdobycie Wz w moim przypadku bylo bardzo skomplikowane i czasochlonne postanowilam nie dolaczac do Waszego grona dopoki czarno na bialym nie zobacze ze moge sie budowac.

Mam zamiar budowac sie w okolicach Krakowa, kiedy, to jeszcze nie wiem bo dopiero szukam jakiejs ekipy( jesli ktos ma kogos godnego polecenia to bede bardzo wdzieczna) ale mam nadzieje ze zaczne jak najszybciej.

Bardzo sie ciesze z istnienia tego forum pomoglo mi juz ono i to nie raz (pomimo tego ze jeszcze nie rozpoczelam budowy), serdecznie dziekuje Nitce ktora poswiecila mi naprawde duzo swojego czasu a Jej otucha i pomoc jest poprostu nieoceniona.

Ciesze sie ze Wszyscy tak dzielnie walczycie o swoje domki i z przerazeniem a zarazem radoscia patrze na to co mnie czeka...

 

Serdecznie pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lucyy,

skoro pozwolenie już masz, tzn ze wprowadzilas zmiany w Afrodycie,

mozesz się podzielić swoimi pomyslami? ja dostanę projekt w poniedzialek i musze sie zająć poprawkami - większość oczywoście od naszych poprzedników którzy już działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...