Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

slup rewelacja, napisz czy to sa polki podswietlane czy sa to tylko takie male wneki, jakie wymiary ma slup?

czy te drzwi balkonowe masz przesuwne czy uchylne (chodzi mi o te na taras)?

czy masz pomysl na miejsce na drewno przy kominku bo nie widze zadnej polki, jak rozprowadzales cieplo z kominka, jakie zrobiles ogrzewanie, pisz jak najwiecej szczegolow :)

widze ze masz duzo kontaktow pod sprzet, jakie dokladnie tam dawales wyprowadzenia?

i co z gilem na tarasie, nie bedziesz go robil?

pod kominkiem widze automatyczna szczotke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damil1 Ale efekt :o Słup piękny, bardzo ładne sufity podwieszane, podłogę masz śliczną w jadalni, wogóle wszystko piękne! Kuchnia rewelacja. Ten projekt jest piękny ale wnętrza to mogą iść na wystawę :p Gratuluję dobrych pomysłów.

damil, widzę, że na środku salonu zrobiłeś miejsce na....?

U nas jest deska barliniecka w kolorze czekolady, i mam problem z utrzymaniem czystości takiej podłogi :-? Ładna, ale za ciemna i każdy ślad na niej widać, każdy pyłek. Pasowała mi do okien i mebli, ale teraz bym się nie odważyła na taką ciemną dechę w salonie. Zrobiłabym wszystko w gresie w dwóch kolorach i byłoby pięknie i praktycznie.

Jeszcze raz wyrazy uznania dla Twej inwencji twórczej,

pozdrawiam

Nitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damil rewelacja! tyle światełek, wystrój jak apartament moskiewski z najwyższej półki :) od tych halogenków będzie w domu jeszcze cieplej;)

Wklejaj fotki, bo to prawdziwa inspiracja i przyjemność z oglądania!

 

PS. U mnie już kończą pomału dach - dzisiaj też podejmujemy pierwsze decyzje gdzie oświetlenie:) elektrycy wkraczają do akcji.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damil1 ja także nie pozostanę obojętna na Twoje zdjęcia. Świetne inspiracje Twojej żony mogą wielu budowniczym pomóc w aranżacji swoich domów. Mnie osobiście też bardzo się podoba. Gratuluję.

Ja mam w salonie wylany okrągły słup. Może ktoś podda mi pomysł na jego wykończenie.

 

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, Tomek i Wojtuś

na 1 stronie naszego forum są wskazówki jak wklejać zdjęcia. Znalazłam wskazówki TS147 :

Zrób tak:

1. Wejdź na http://imageshack.us/

2. Daj "przeglądaj" i znajdź swojąfotkę u siebie na compie

3. Naciśnij "host it"

4. Później z ramki, koło której po prawej stronie jest "Hotlink for forums (1) " przeklej całą zawartość do wiadomości na muratorze i to wszystko .

 

Ps. Tylko pamiętaj zmniejszyć zdjęcia w np. Pain`cie

_________________

 

Pozdrawiam

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania tu masz dalszy ciąg lekcji TS147, jak zmniejszyć zdjęcia przed wklejeniem na forum:

Wbrew pozorom jest to proste:

1. najedź na zdjęcie, które chcesz zamieścić na forum,

2. prawy przycisk myszki i daj "edit"

3. zdjecie otworzy Ci się w Paincie (każdy Windows go ma)

4. Teraz na górze najedź na "obraz", naciśnij i następnie wybierz "rozciągnij/pochyl"

5. Zaznacz ten sam % w poziomie i pionie (np. 50%), pózniej ok i zdjecie już jest zmniejszone

 

Pzdr,

TS

Pozdrawiam

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitko czy tam się musze najpierw zarejestrować? Jak naciskam host it to wyświetla mi się błąd serwera.

Mam jeszcze prośbę czy możesz mi podać swego maila? Chcę wysłać Ci rzut adaptacji poddasza w Afrodycie (robiliśmy sami) i chcę abyć fachowym, okiem spojrzała czy da się to zrealizować. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko do wszystkich a w szczególności do damil1, czy podwyższaliście ściankę kolankową w afrodycie bo z tego co zauważyłam to w projekcie linia dachu jest bardzo blisko lini okien a u damila1 jest znaczna różnica miedzy dachem a oknami...

 

będę bardzo wdzięczna za wszelki informacje w tej kwesatii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...