Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :wink:

JOHANSEN gratuluję postępów prac przy budowie domku i przu zakładaniu ogrodu. Naprawdę rewelacyjne efekty!!!

daniel70 powiem szczerze że Twoja elewacja przypadła mi i Żonie do gustu najbardziej ze wszystkich dotychczas widzianych przez nas. Mam nadzieję że w niedługim czasie pokażesz resztę stron domku, z niecierpliwością czekamy na Wasze rezultaty !!!!!!

 

Pozdrawiamy!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelka ależ u Ciebie pięknie :o Jak milusio i romantycznie :roll: Bardzo szybkie tempo prac teraz u Ciebie, co oczywiście widać po doskonałych efektach i wewnątrz i na zewnątrz. Mądrze zrobiłaś z jasną podłogą w salonie, łatwiej utrzymać w czystości. Słup fajny, ładna kolorystyka wnętrza :p Gratuluję! Już masz coraz bliżej do zamieszkania. Święta w domku planujecie spędzić?

 

Pozdrawiam

Nitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelka ależ u Ciebie pięknie :o Jak milusio i romantycznie :roll: Bardzo szybkie tempo prac teraz u Ciebie, co oczywiście widać po doskonałych efektach i wewnątrz i na zewnątrz. Mądrze zrobiłaś z jasną podłogą w salonie, łatwiej utrzymać w czystości. Słup fajny, ładna kolorystyka wnętrza :p Gratuluję! Już masz coraz bliżej do zamieszkania. Święta w domku planujecie spędzić?

 

Pozdrawiam

Nitka

 

Czy ona taka jasna to nie wiem, fota taka wyszła, ale jest taka "średnio-ciemniejsza". Za to w sypialni mamy ciemne panele, zobaczymy jak to w użytkowaniu wyjdzie.

 

Dzięki, że się podoba. Dzisiaj wjechały meble, wprowadzamy się w sobotę :)

 

Nitka, na świeta musimy się połamać opłatkiem, że jakoś się udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęłam fotki i kilka wkleje.

 

Nasza tymczasowa koncepcja na słup w salonie:

 

Marcelka

super pomysł na słup w salonie, nie wiem dla czego tymczasowy bo wygląda świetnie, ja bym już tak to zostawił. Ogólnie Wasza wersja Afrodyty bardzo nam się podoba. Murki oporowe i kolory rewelacja!!!!!!!!! Czekam tylko na Waszą elewacje, ale po tych wnętrzacz można się spodziewać tylko ciekawego efektu

Pozdrawiamy!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelka GRATULUJĘ I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM DOMU!!! SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL I RADOŚCI W KAŻDYM KĄCIE :p

 

Co do Świąt to pewnie przez telefon życzenia sobie złożymy, bo te święta zamierzam spędzić w domu - pierwsze święta, to bardzo ważna chwila :lol:

Ale bardzo się cieszę, że Ty także spędzisz je już w nowym domu. Gratuluję raz jeszcze i wszystkiego naj, naj, naj...

Nitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja Wam wszystkim zazdroszczę. Albo zaczynacie, albo już kończycie swoje domki. A ja nadal w lesie. Czekam na zmiany przeznaczenia gruntu. Jeszcze około pół roku. Do tego czasu Wy już daaaawno będziecie mieszkać. Ale ja będę miał u kogo podglądać :).

Piękne są Wasze domki i środek i zewnątrz. Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj merym

My również przymierzamy się do budowy Artemidy.

Co prawda projektu jeszcze nie mamy, ale decyzja zapadła już dawno.

Zdecydowaliśmy się na ten domek ponieważ jako jeden z nielicznych spełnia nasze wszystkie oczekiwania.

Będziemy budować w Międzylesiu. Trwają obecnie prace w gminie nad nowymi planami i zmianami przeznaczenia gruntów. Musimy więc jeszcze poczekać troszkę, aż ruszymy z budową. Mamy już kilka pomysłów co do przebudowy. Chcemy w części podpiwniczyć, a na górze nad salonem zrobić antresolę, a pomieszczenie gospodarcze na parterze zamienić na dodatkowy pokoik, gabinet. Z "zazdrością" śledzę poczynania forumowiczów. Większość jest już na etapie końca. A ma my nadal w "lesie". Niektóre rozwiązanie warte są podpatrzenia. Gdzie zamierzasz budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...