Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Rozumiem - ja zrobiłem z tej strony, z której zamieściłeś zdjęcie okna szersze niz w projekcie ale w grupach po 2. Dodałem za to okna od strony ogrodu (1+2).

 

U mnie tynki skończone wczoraj i mam wstępny metraż od wykonawcy - 680m2 dołu.... shit :o :wink:

 

Pzdr,

Adam

 

680m2 to jest góra i dół rozumiem :evil: co do twoich okien od strony ogrodu to wklej jakieś zdjęcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie,

 

TS147 liseksl1 jak u Was pięknie :roll:

Fantastyczne zdjęcia, aż miło popatrzeć.

Adam, jak patrzę na Twoje wnętrza, to mi aż szkoda, że ja już mieszkam :-?

Teraz masz przed sobą najpiękniejszy etap budowy - wykańczanie wnętrz.

Każdego dnia coś się zmienia, coś sie dzieje nowego - to jest to :p

Potem to już nuda i nuda. Już bym wiele rzeczy zmieniła :-?

Zazdroszczę Ci, naprawdę.

 

Pozdrawiam

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogówka już gotowa - na dniach wylewki :).

 

Tak w ogóle, to po 1,5 roku zastanawiania się dlaczego projektant dał w łazience od strony ogrodu okno nie licujące się z tym od sypialni (wyżej sie zaczynające) - już znam odpowiedź :lol: . Myślałem, ze chodzi tylko o zrobienie łazienki bardziej intymną ;), ale chyba rzeczywistym powodem była możliwość zrobienia tam wc/bidetu ;). Teraz zamiast za kupic geberita h112 za 550zł, musiałem kupić h82 za 850 ;). Ale i tak zrobiłebym drugi raz to samo z oknem ;).

 

http://img301.imageshack.us/img301/8159/1111s.jpg

 

http://img410.imageshack.us/img410/1446/1212n.jpg

 

Pzdr,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS147 ile kosztowala Cie instalacja ogrzewania (material/robocizna)? i jaki masz system grzewczy?

 

Instalacja jest jeszcze w trakcie (po wylewkach montaż grzejników, piec, etc, także kwota jest płynna na razie ;). Wydaje mi się, że razem z instalacją wod-kan będzie to kwota około 45tys, w tym około 130m2 podłogówki.

 

U mnie będzie gazowy piec kondensacyjny (gaz mam w ulicy, więc szkoda mi było nie skorzystać z tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz piec, czy z zasobnikiem? kominek z rozprowadzonym powietrzem?

i gdzie nie dawales podlogowki?

 

Jestem jeszcze przed wyborem marki pieca i aktualnie waham się czy wybrać 'lodówkę' czy osobno piec i zasobnik - chcę mieć 150-180l zasobnik.

 

Kominka nie rozprowadzałem bo po pierwsze mam z tym złe doświadczenia, a po drugie będzie u mnie wentylacja mechaniczna z reku, więc niejako to rozprowadzi ciepło po domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...