Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do zdjec robisz tak:

wchodzisz na http://www.imageshack.com

BROWSE>wskazujesz swoje zdjecie, minimalna rozdzielczosc 1024x786 zeby bylo duze, jak robisz aparatem od 3mpixeli wzwyz beda OK

nastepnie proponuje zaznaczyc opcje RESIZE IMAGE i suwakiem dac na 1024x786

START UPLOAD

jak sie zuploaduje masz tam w pomaranczowej ramce "direct link to image"

zaznaczasz go myszka, kopiujesz (ctr +c), nastepnie w poscie ktory piszesz na forum gdy chcesz wstawic fote klikasz na przycisk IMG, wklejasz to co zostalo skopiowane (ctr +v) i zowu klikasz ten klawisz IMG

i tak masz wstawiona piekna duza fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Ania, tomek i wojtuś czy macie okna z weki? mi dziś robili wycenę okien z weki kolor obustronny 3-szybowe,drzwi tarasowe 3-kwaterowe i samo to okno kosztuje 5500 zł a całość razem 15600 zł myślę, że cena jest niezła! :p Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i bacznie obserwuję wasze postępy!!! :roll: [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wera_padi okna mamy firmy Bertrand. 6-komorowy profil i 3 szybowe, kolor obustronny orzech. Cena ponad 19 tys za całość, ale w stpialni mamy drzwi balkonowe i większe okna w jadalni. Okna droższe ale jakość mercedes. I tak zapłaciliśmy tanio bo akurat była do końca czerwca jakaś promocja. Koszt suwanki w salonie to prawie połowa ceny - drzwi środkowe mają jakiś super mechanizm do zamykania - nie trzeba siły same się domykają. Brama garażowa firmy Interflex - koszt około 5300 z napędem Merantec (czy jakoś tak).

Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiś informacji to mogę sprawdzić w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vera_padi jak tez mam oferte na te same okna, i mnie wychodzi netto ok 20,000, nie wiem czy będziecie mieli też rolety, bo tutaj same poszerzenia mnie wyszły ok 5000 zł:/ Drzwi tarasowe jak u Ani 3 segmentowe też z autoklamką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem mocno zainteresowany projektem AFRODYTA pracowni dobre domy, i równie mocno przerażony kosztami budowy :x

 

Proszę Was o podanie kosztów budowy ,

ile kosztuje stan surowy czy 180 000 to wystarczająca kwota?

wg mnie przy oszczędnym budowaniu i w miarę taniej ekipie można się w tej kwocie zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem mocno zainteresowany projektem AFRODYTA pracowni dobre domy, i równie mocno przerażony kosztami budowy :x

 

Proszę Was o podanie kosztów budowy ,

ile kosztuje stan surowy czy 180 000 to wystarczająca kwota?

wg mnie przy oszczędnym budowaniu i w miarę taniej ekipie można się w tej kwocie zamknąć

 

Dziękuje za odpowiedz

Ekipe uzgodniłem za 45000zł z dachem - wydaje mi sie że to dobra cena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wera_padi znalazłam to: okna w systemie Gealan S8000 o głębokości 83mm produkcji firmy Bertrand, w S8000 rama ma głębokość 83mm. Bertrand produkuje okna wyłącznie na profilach Gealan'a klasy A (ścianki zewn 3mm i głębokość komór min 5mm) , natomiast Schuco nie produkuje profili w klasie A.

 

Nie wiem za bardzo co to znaczy ale tak Pan mi napisał w ofercie. Nasze 19 tys to kwota brutto z montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wera_padi okna mamy firmy Bertrand. 6-komorowy profil i 3 szybowe, kolor obustronny orzech. Cena ponad 19 tys za całość, ale w stpialni mamy drzwi balkonowe i większe okna w jadalni. Okna droższe ale jakość mercedes. I tak zapłaciliśmy tanio bo akurat była do końca czerwca jakaś promocja. Koszt suwanki w salonie to prawie połowa ceny - drzwi środkowe mają jakiś super mechanizm do zamykania - nie trzeba siły same się domykają. Brama garażowa firmy Interflex - koszt około 5300 z napędem Merantec (czy jakoś tak).

Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiś informacji to mogę sprawdzić w papierach.

 

Możesz mi opisać przesuwane która kwatera suwana a która stała? Okna będziemy mieć takie same parametry tylko inna firma wizualnie i praktycznie wyglądają również klasa mercedes. Rolety oczywiście TAK cena rolet 5700. Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...