Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rzeczywiście dogrzewamy kominkiem (bez płaszcza wodnego), ale rozpalamy go dwa,trzy razy w tygodniu. Prcujemy do 16.00 a dzieci są w szkole , tak więc po południu czasami po prostu się nie chce rozpalać kominka - prędzej w weekend.

U nas gaz stanowi główne źródło ogrzewania.

 

Pozdrawiam

Beata z Kielc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc łatwo obliczyć że miesięcznie to 800zł. Może to i dużo ale wygoda niesamowita, wręcz bozobsługowa.

Trochę się w tym orientuję i szczerze doradzam Ci abyś zainwestował własne pieniązki w butlę i kupował gaz tam gdzie najtaniej a nie związywał się z konkretnym dostawcą, który wyposaży Cię w butlę na zasadzie dzierżawy , a potem będzie cię kosił na cenie gazu. To tylko taka rada

 

Beata szkoda, że nie miałam takiego porównania 2 lata temu. Też zastanawiałam się nad gazem z butli, ale przedstawiciel handlowy "gazowni" odradził mi gaz z butli, twierdząc, że ogrzewa swój dom o zbliżonym metrażu i wychodzi mu 1000 zł/mc. Może nie chciało mu się przyjeżdżać albo miał zły dzień :-? W rezultacie mamy piec na ekogroszek i wcale tak dużo taniej nie wychodzi, bo taki smok pracuje 24 h/dobę i pożera lekko 900 kg/mc ekogroszku. Koszt ogrzewania łatwo obliczyć a zachodu przy tym jest trochę :-?

Szkoda, że nie ma u nas gazu ziemnego :(

Pozdrawiam

Nitka_31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaczyna budowe w tym roku? Ja wlasnie dzisiaj odebrałem z poczty projekty. :lol: Koncze zalatwianie papierkow potrzebnych do pozwolenia. :roll: Mozecie podac jakie byly ceny robocizny za wybudowanie stanu surowego w 2009? A moze ktos z rozpoczynajacych w tym roku ma wyceny aktualne?

Ja od jednej sprawdzonej i bardzo dobrej ekipy mam wycene na 60 tys. Od innej mam info ze 45 tys ale taniej nikt tego nie wykona. Wiec roznica jest spora. Buduje pod Warszawa (zachod).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba przenieść sie do Wilekopolski.....

Za fundamenty, ściany, terivę i więźbę 53000, za dachówkę ceramiczną z orynnowannie i czterema veluksami 16500. W okolicach Warszawy.

Tynki z agregatu / Baumit lub Knauf/ 28 do 30 złoty za metr.

Pozdrawiam

tynki drogo, ja mam na kwiecień ekipę, 23/m2 z materiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Jestem nowym uzytkownikiem, który przymierza się do zakupu projektu afrodyta. Mam ogromną prośbę do Państwa:) Jeżeli by ktoś z okolic Warszawy zechciał nam pokazać swoją afrodytę w rzeczywistości bardzo proszę o kontakt [email protected]. pomogłoby to nam podjąć decyzję. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...