Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaką wybrać wiertarko-wkrętarkę ?


Recommended Posts

Witam Panów :) Odgrzebuje temat ponieważ chce kupić wkretarke do 500zł..? Co polecacie (mile widziane Linki).. Wkrętarka bedzie używana na codzięń przy płytach gipsowych ale czasami do czegoś wiekszego, myślałem nad czymś takim http://allegro.pl/vander-wkretarka-akumulatorowa-li-ion-vwa716-18v-i5554040527.html ? A jakie są wasze opinie na temat tej wkrętrki.??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

widzisz vander to taki typowy chinczyk, mam jakies tam drobiazgi tej marki ale to pomylka. Ta ktora zalinkowalas ma bardzo mala baterie. Jesli uzywac jej bedziesz do karton gipsu to 18 wcale nie jest ci potrzebna. Wystarczy 14,4 ale za to lepiej aby miala wieksza pojemnosc. Z tym że za 500 zl dobrej marki bedzie ciezko. Dewalt z silnikeim bezszczotkowym 14 v i 4 Ah bateria to koszt okolo 1100-1200 zł. Radosc z pracy bezcenna :) do karton gipsu na jednej baterii okolo 2 dni wytrzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

@Slyder

Wszystko zależy do czego będziesz jej potrzebował. Jeśli np. raz na jakiś czas skręcisz łóżeczko dziecka bądź szafkę na buty, to wybierz znacznie tańszy sprzęt "no-name", jakiego nie brakuje w marketach. Natomiast jeśli masz żyłkę majsterkowicza, no to musisz się już bardziej zastanowić. Ja proponuję Ci takie rozwiązanie. Porównaj sobie parametry "swojej" wkrętarki z tańszymi modelami Bosch lub Topex z tej strony: http://elektrononline.pl/szukaj-wkr%C4%99tarka. Milwaukee nie bierz pod uwagę, bo zgaduję, że to nie ta półka cenowa. Jak sobie już porównasz, to wtedy nie powinieneś mieć większych problemów z wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Witam Panów :) Odgrzebuje temat ponieważ chce kupić wkretarke do 500zł..? Co polecacie (mile widziane Linki).. Wkrętarka bedzie używana na codzięń przy płytach gipsowych ale czasami do czegoś wiekszego, myślałem nad czymś takim http://allegro.pl/vander-wkretarka-akumulatorowa-li-ion-vwa716-18v-i5554040527.html ? A jakie są wasze opinie na temat tej wkrętrki.??

 

Doskonale sprawdzi się wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 1080-2-LI Professional lub przeznaczona do nieco cięższych prac Bosch GSR 18-2-LI Plus Professional. Obydwia modele świetnie nadadzą się do prac budowlanych, obróbki drewna oraz metalu.

Edytowane przez Tomaszs131
Link reklamowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...