Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prowansja


Dorota szymczak

Recommended Posts

 

Dzień dobry :) To mój debiut na tym forum :)

 

Może znajdziesz coś dla siebie w tym sklepie? http://www.fototapety.com.pl/catalog/

 

 

Wiesz, nie chodzi mi o jakąkolwiek fototapetę ale własnie konkretnie o obrazek prowansalski, franacuskie miasteczko. Szukam takieo motywu, przejrzałam juz mnóstwo sklepów z fototapetami ale nic mi się nie podoba :-?

Witaj na Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 623
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz, nie chodzi mi o jakąkolwiek fototapetę ale własnie konkretnie o obrazek prowansalski, franacuskie miasteczko. Szukam takieo motywu, przejrzałam juz mnóstwo sklepów z fototapetami ale nic mi się nie podoba :-?

 

Poszukaj sobie w necie zdjecie w miare dobrej rozdzielczosci jakie Ci sie podoba a nastepnie zlec dowolnej firmie od reklamy wizualnej, zeby wydrukowali to na drukarce wielkoformatowej.

Bryty szersze niz fototapeta /standard 145cm/, dlugosc dowolna , rozdzielczosc powyzej 1200dpi, cena m2 nie zabija, papier i tusze jakosciowo w zaleznosci od zawartosci portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

a może wkleicie jeszcze parę zdjęć łazienek w stylu prowansalskim, rustykalnym ,staroangielskim bo na kuchnię , salon i pokój do pracy już mam wizje a brakuje mi jeszcze pomysłu na łazienkę, dom będzie parterowy z poddaszem uzytkowym i chcę parter w starym stylu a górę w stylu nowoczesnym co wy na takie połączenie

 

wklejam jeszcze zdjęcie o co mi mniej więcej chodzi, może trochę za ciemna, łazienka mała, prysznic murowany, kompakt i umywalka, łazienka bez okna, może jakieś wzory płytek nawiązujące do stylu macie w swoich zbiorach

 

http://img86.imageshack.us/img86/1176/14ue3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Unia to jest związek państw mających odrębność kulturową, a Polak patrzy na zachód jak sroka w gnat i zapomina gdzie mieszka.

 

1. A Prowansja to nie zachód :o ???

2. A jak wg Ciebie powinni urządzać domy Polacy? Jest jakiś określony styl polski? W końcu styl prowansalski to też naśladownictwo ...

3. Również lubie ciepłe, przytulne klimaty prowansalskie, angielskie, włoskie, ale np. nie widzę zupełnie tego stylu w swojej maleńkiej kuchni, którą urządzę raczej w stylu bardziej nowoczesnym niż rustykalnym, ale już salon będzie bardziej przytulny. Eklektyzm górą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...