Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prowansja


Dorota szymczak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 623
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spokojnie tutaj.

DorotaSzymczak, czekam tak sobie na jakis odzew nie wspomne juz o zdjatkach Twoich cudenek.

Piszesz, ze "maja wziecie" nie dziwie sie, gdyz teraz to wielce trendy, sama bym" lubila" miec ...

Powodzenia.

 

To moze ja. 8) Moja "mala" w szkole dla tatusia zrobila. :p

 

http://www.imgplace.com/directory/dir2407/1178581107_1450.JPG

 

Prawda, ze ladne. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, zdolna masz te "mala" :) pogratulowac. Super, ze zamiescilas zdjatko - dziekuje.

 

 

Dorotaszymczak, uwazaj, gdyz bedziesz miec konkurecje, kiedy "mala" od Q zawladnie koronkarstwem ;)

Ciekawa jestem ile jeszcze jest kobiet na tym forum, ktore tak jak my, zafascynowane jestemy, jakze juz odleglymi czasami "prababcinymi" , kiedy krolowaly - koroneczki w mieszkaniach a w sypialanich zawieszone byly woreczki z zasuszona - lavenda. Wcale nie na ... odstraszenie moli, jak wiekszosc pomysli; ale dla samego aromaty i relaksu...

Lavenda, koronki - zostaniemy potraktowane jak - stare dewotki dziergajace z nudow serwetki :oops: :lol: :wink:

Oooo, przepraszam, nie mam takich zdolnosci, nie umiem "koronkowej zmyslowowsci" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

też postanowiłam podrzucić wątek go góry, bo uwielbiam wnętrza z nutą prowansalską, śródziemnomorską, a zamieszczane tu fotki to prawdziwa uczta dla oczu:)

Rozpoczynam budowę wiosną przyszłego roku i moje wnętrza na pewno będą w tym stylu, marzy mi się też elewacja nawiązująca do tego nurtu - ściany w kolorze zgaszonej pomarańczy albo ciepłej żółci, podmurówka z piaskowca..

Ach, rozmarzyłam się:)

 

pozdrawiam wszystkich fanów Prowansji!

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...