Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prowansja


Dorota szymczak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 623
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Naprawdę w takich wnętrzach, można odpoczywać.Bije od nich niesamowite ciepło.....Pozdrawiam wszystkich sympatyków tego stylu.SZKODA tylko,że nie mamy jeszcze klimatu włoskiego, tam to sie żyje....:)w ciepełku....

Wszystkim dziękuje za wspaniałe zdjęcia , można naprawdę nacieszyć oczy i duszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku. W oczekiwaniu na serię zdjęć może znajdziesz chwilę, żeby odpowiedzieć mi na pytanie Taki zlew ja poniżej, pasowałby mi do mojej koncepcji kuchni. Nie znam jednak francuskiego i nie wiem, czy firma do której to zdjęcie należy jest producentem czy tylko wykorzystuje to produkty. Czy coś takiego jest w ogóle w Polsce do kupienia ?

 

http://www.gimadeco.fr/contents/media/_Evieregoutoir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joshi.

Nie spotkalem sie nigdy z tą firmą , jak podejrzewam stricte dekoratorską.

Nie widzialem w handlu , w Polsce, tez takich wyrobow. Sądząc ze zdjecia jest to prawdopodobnie jakas krotkoseryjna lub wrecz unikatowa manufaktura, albo moze i antyk ? Nie mam pojecia, trzeba zapytac by bylo dekoratorow.

We Franacji jest cala masa firm dekoratorskich, urzadzajacych wnetrza z "klamotow" z odzysku lub produkowanych na zamowienie przez malenkie firmy.

Mysle , ze gdybys poszukala zakladu rekodzieła lub pracowni ceramicznej /np produkujacej recznie wyrabiane kafle a jeszcze lepiej ceramike uzytkowa i artystyczną/ u nas , to są w stanie zrobic Ci cos takiego na zamowienie.

 

 

PS ktos na forum chyba sie chwalil kiedys, ze jest po ceramice i uruchamia w domu "kopulaka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...