Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prowansja


Dorota szymczak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 623
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taki zlew ja poniżej, pasowałby mi do mojej koncepcji kuchni. Nie znam jednak francuskiego i nie wiem, czy firma do której to zdjęcie należy jest producentem czy tylko wykorzystuje to produkty. Czy coś takiego jest w ogóle w Polsce do kupienia ?

 

Joshi,

jak bylam w Prowansji ( hm .. :oops: :wink: )

to nasi gospodarze mieli caly blat kuchenny z takiego "tworzywa" , blat w pewnym momencie zgrabnie przechodzil w zlew - tworzylo to calosc.

bardzo fajnie wygladalo.

Moj francuski jest dosyc kiepski niestety - udalo mi sie tylko zrozumiec (mam nadzieje ze dobrze :roll: ) ze bylo to cos w rodzaju odlewu z betonu (?) mieszanego z zywica poli-costam. robil im to na miejscu jakis rzemieslnik .

pewnie za wiele Ci to nie pomoze - jak sie wiecej wywiem to dam znac,

bo tez mi sie to widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

house vel trolek

 

masz monitor do góry nogami? Prowansja jest na południu Francji :wink:

a może ty także wróciłeś z Filipin? :lol:

 

 

http://www.lecreuset.fr/images/marque/carte.gif

 

mimilapa, nawet nie wiesz co masz w dekoracji fklejanych kuchni. 8) Na pewno nie jest to "miejsce geograficzne", tylko garnki. :lol:

 

Le Creuset is the world's leading manufacturer of Enameled Cast Iron cookware and Screwpull-brand corkscrews. :p

 

PS. szkoda bo cala lawendownia w nich gotuje.:lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...