Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Motylowe budowanie - KOMENTARZE


antolek

Recommended Posts

Witam:) mam pytanko odnośnie pomieszczeń w Waszym domku, przeglądałam Twoj dziennik kilkakrotnie i wciąż do niego wracam:) Nie mogę tylko znaleźć informacji na tamat pomieszczeń- albo ja tak szukam;/ czy możesz mi powiedzieć ile macie pokoi w domku?? ile na parterze i na poddaszu i jaki one mają metraż??Jaki kąt nachylenia ma wasz dach?? dzięki i pozdrawiam:)

 

Witam, jak sprawdzę plany, bo gdzies mi zeszły z oczu to napiszę bardziej szczegółowo:

 

doł: wiatrołap, hall, kuchnia, jadalnia, salon, gabinet, łazienka, śluza spiżarnia, garaż, kotłownia

 

góra: 4 sypialnie + 2 łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 726
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj julienx :lol:

zastanawiam się czemu trafiłam tu tak późno, mam tylko jeden dylemat wszyscy zachwycają się Twoim domem w komentarzach ,to chciałabym i ja ,ale niestety nie widzę dziennika.Tylko same komentarze :roll:

 

Witam,

 

podsylam link do watku

 

http://forum.muratordom.pl/motylowe-budowanie,t78603.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pięknie, bardzo mi się podoba. Wiele osob prosiło o szczegóły mogę i ja? Po pierwsze schody plus barierka (namiar na kowala i kolor schodów), jaki jest kolor elewacji i jak się nazywa to co masz na rogach domu, kto to robi Tynkarz?:oops: Poza tym kuchnia czy to jakis gotowy wzór mebli na którym się wzorowałaś? Pisałaś coś o fachowcu ze Szczytna (ja jestem stąđ), kto to jest ? A tak nawiasem mówiąc, to wydaje mi się, że w Wa-wie o wiele łatwiej się budować niż tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, bardzo mi się podoba. Wiele osob prosiło o szczegóły mogę i ja? Po pierwsze schody plus barierka (namiar na kowala i kolor schodów), jaki jest kolor elewacji i jak się nazywa to co masz na rogach domu, kto to robi Tynkarz?:oops: Poza tym kuchnia czy to jakis gotowy wzór mebli na którym się wzorowałaś? Pisałaś coś o fachowcu ze Szczytna (ja jestem stąð), kto to jest ? A tak nawiasem mówiąc, to wydaje mi się, że w Wa-wie o wiele łatwiej się budować niż tu.

 

Grazi odpowiedzi wrzuciłam Ci na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...