Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Motylowe budowanie - KOMENTARZE


antolek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 726
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spolczuje s tym VAT-em, ja zaczelam to przerabiac w tamtym tygodniu i zrobylam sobie caly system. Naj-gorsze jest to ile jest do wpisywanie w tej broszurki do urzedu skarbowego..Nie wystarczylo bym im numer faktur, pozicje i kwory. Numer NIP-u wystawiaczajego.. to wedlug mnie zupelnie zbedna informacja..;-((

Dobrze ze jest ze moze cie grzac za tydzien.. U nas jest szansa ze welki dzien montazowy okna, drzwi bedzie 19.11, a na razie o grzanie nawet nie ma jak.

U nas przyjechala ekipa od ocieplenie poddasze i im spolczuje...myslalm ze zrezygnuja, ale widze ze to twardy faceci. Naj-gorsze jest to ze muse sie zdecydowac na to jakie oswietlenie przed montarzem sufitow podwieszanych...a nie mam za bardzo czasu na chodzenie po sklepow ze bym sobie wybrala.

Jesli chodzi o zyrandole krzystalowe, zobac na allegro, tam jest ogromna ilosc czeskej produkcji (Bohemia). Ja szukam krysztalowy do kladki schodowy.

Jesli chodzi o lodowki, mozna sciane boczne zrobyc s karton gipsem i bedzie widoczny tylko front lodowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w okolicy i postanowiłam zobaczyc Wasz dom. Musze przyznac, ze prezentuje sie bardzo, bardzo ładnie, bo jest proporcjonalny. Bonie tez mi sie podobaja:)

 

Jedyne co mnie nie zachwyciło to droga od Traktu, czułam sie jak na odcinku specjalnym rajdu ;)

 

Miałam nadzieje, ze skorzystamy po Glowacach z Waszej ekipy, ale dwa miesiace temu terminy mieli na wrzesien 2008 :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w okolicy i postanowiłam zobaczyc Wasz dom. Musze przyznac, ze prezentuje sie bardzo, bardzo ładnie, bo jest proporcjonalny. Bonie tez mi sie podobaja:)

 

Jedyne co mnie nie zachwyciło to droga od Traktu, czułam sie jak na odcinku specjalnym rajdu ;)

 

Miałam nadzieje, ze skorzystamy po Glowacach z Waszej ekipy, ale dwa miesiace temu terminy mieli na wrzesien 2008 :(

 

Pozdrawiam

 

Bardzo sie ciesze, ze dom Ci sie podoba. Droga jaka jest kazdy widzi. Poniewaz moj adres to ul. Borowiecka, wiec jezdze asfaltem od Borowieckiej, bo dociagneli asfalt do mojego numeru... :D :D :D

 

Napewno bedziesz zadowolona z ekipy. Pan Marek jest naprawde ok. Bardzo mile go wspominam i rekomenduje jak tylko moge. Dziekujemy za odwiedziny w dzienniku no i w realu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja także nabiję licznik w komentarzach :lol:

 

Julienx czy masz może niamar na hydraulika, który by nam zrobił wyprowadzenie do stanu 0?

 

Jeśli mogę być wścibska to proszę powiedz mi ile wziął od Was stolarz za rzeźbienia szczytów (może być na PW :p )

 

Glowac hydraulika do stanu zero mialam od Zuzki i pamietam, ze facet krzywił sie ze to po tej stronie Wawy - bo on gdzies z Piaseczna - wiec nie bardzo mu sie to kalkulowało.. dlatego nie chciał dalej robic u nas hydrauliki...

 

Hydraulika na potem to Ci wogole nie polece, bo jak wiesz (czytasz) przechodze z nim droge przez meke... jakis jest niegramotny ...

 

zapytaj na grupie warszawskiej lub wawerskiej....

 

Za zdobienia szczytów facet (zreszta znajomy ze szkoły) krzyknął 1200 zł :o :o :o

 

Po pierwsze prosiłam go od 3 miesiący...

Po drugie nie wiedział jak sie do tego zabrać...

Po trzecie - trzysta tysiecy razy poprawiał...

Po czwarte - nie dostałam tego co zamowiłam...

Po piąte - wcale tego nie montował!

 

Włos się jeży ile jeszcze mogłabym napisać tu punktów...

 

gdyby nie to ze to znajomy... to grosza by ode mnie nie zobaczył...

 

narazie dostał 700 zł i niech sie cieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenę – całkiem zachęcająca – po Waszych przygodach ze stolarzem chyba zdecydujemy się na ludzi od Świdermajerów – niedługo będą ozdabiać dom kolegi – zobaczymy co potrafią 

 

Barierka nr 1 zachwyca swoim kolorem – jest nietypowa.

Mnie za to urzekła ta z nr 4 – bardzo mi się podoba – jest lekka i bardzo nietuzinkowa.

Nr 2 też zwraca na siebie uwagę – tylko to zakończenie bym zmieniła na jakieś inne.

W nr 6 bardzo mi się podoba drewniania poręcz - wogóle ładnie wygląda kuta barierka z drewnianą poręczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ładne są :) trudno wybrać

 

no a z terminami jest krucho , my zamawialiśmy w czerwcu chyba na grudzień

 

pozdrowienia

 

link

http://pazura.com.pl/schody.html

 

Wlaśnie Pazura napisał mi ze nie ma juz terminów w zasadzie do jesieni 2008

 

Dziekuje za linki - zaraz wysyłam tam zapytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna macie podbitke, bo drewnianą :))) Dlaczego tak mało osob robi drewniane podbitki?????????

 

Bo jest stosunkowo sporo drozsza od plasticzanej, no i za jakis czas znowu jest przy niej robota...

 

Metr robocizny 30 zł + podbitka (18 zł/mkw) + baza do impregnacji + kolor (pewnie nastepne 500 zł) i wychodzi kilka ładnych tysiączków (w naszym przypadku 4500zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna macie podbitke, bo drewnianą :))) Dlaczego tak mało osob robi drewniane podbitki?????????

 

Bo jest stosunkowo sporo drozsza od plasticzanej, no i za jakis czas znowu jest przy niej robota...

 

Metr robocizny 30 zł + podbitka (18 zł/mkw) + baza do impregnacji + kolor (pewnie nastepne 500 zł) i wychodzi kilka ładnych tysiączków (w naszym przypadku 4500zł)

 

Ale jaki efekt :) Mam uczulenie na plastik w domu. Widziałam juz tyle domów spaskudzonych plastikowa podbitka, ze zdecydowałam sie na dach bez podbitki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...